Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Mamy dla Was kolejną miłą niespodziankę, związaną z ofertą książkową o tematyce wegetariańskiej, prezentowaną w portalu Wegetarianie.pl. Tym razem każdy, kto do końca marca dokona zamówienia za pośrednictwem naszego serwisu na stronie www.wegetarianie.pl/htmlp-30.html, otrzyma BEZPŁATNIE jeden egzemplarz książki (do wyboru): Szalony Kowboj lub Wieczna Treblinka.

Szalony kowboj. Historia amerykańskiego farmera, który przestał jeść mięso.
Howard F. Lyman i Glen Merzer

To książka napisana przez znaną w amerykańskim środowisku wegetariańskim postać, Howarda Lymana, byłego hodowcę bydła, który jest obecnie jednym z charyzmatycznych aktywistów wegetariańskich. Książka opisuje wiele nieznanych faktów skrzętnie skrywanych przed opinią publiczną przez amerykański przemysł mięsny. Więcej informacji o książce w dziale Recenzje…

Wieczna Treblinka dr Charles Patterson

W Wiecznej Treblince po raz pierwszy przedstawione są obszerne dowody na kłopotliwe związki pomiędzy wykorzystywaniem zwierząt, a hitlerowskim „ostatecznym rozwiązaniem”. Autor nie pozostawia złudzeń, gruntownie i ostatecznie udawadnia głęboką zależność pomiędzy stosowaniem okrucieństwa wobec zwierząt z okrucieństwem w stosunku do ludzi.
Książka jest doskonałą analizą korzeni, jakie rządzą naszym stosunkiem do zwierząt. Więcej o książce w dziale Recenzje…


Oferta wegetariańskich książek dostępna jest na stronie www.wegetarianie.pl/htmlp-30.html
Wyboru książki, którą chcecie otrzymać gratis, należy dokonać podczas zamawiania, zaznaczając ją w formularzu zamówienia.