Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam. Od wielu lat jestem wegetarianką, także z 2-letnim stażem wegańskim, i wiem, jak ważna jest informacja o lokalach z wegetariańską kuchnią. Dlatego króciótko pragnę zaprosić Wszystkich do mojego lokalu.

Niedawno wraz ze wspólnikiem z Le Madame założyliśmy nowy lokal, nazywa się Tomba Tomba i mieści się przy ul. Brzozowej 37, na tyłach Rynku Starego Miasta w Warszawie.

To jest tak naprawdę rodzaj klubu muzycznego, i to o charakterze gejowskim, ale ponieważ sami jesteśmy wegetarianami (choć mój wspólnik Krystian jada ryby..), prowadzimy w nim mini-kuchnię wegetariańską. Część potraw jest nawet wegańska, przygotowywana przez speców z firmy cateringowej Wegavani. Planujemy rozwijać delikatnie ofertę dla bardziej wymagających wegetarian, np. wprowadzając „milk” szejki na bazie mleka sojowego, etc. Chcemy też co kilka dni organizować mini-targ ze świeżymi ziołami od ekologicznego dostawcy. Ale to dopiero będziemy dopracowywać.

W każdym razie proszę wpadać, zbadać i ewentualnie twórczo skrytykować. Wiem, jakie to ważne, bo kiedyś jako weganka z wywieszonym językiem biegałam po Warszawie szukając oferty dla takich jak ja. Zresztą, niestety, bardzo mnie satysfakcjonujący okres wegański skończył się na rzecz wegetariańskiego w momencie, gdy na stałe zamieszkałam w Polsce i zajęłam się wytężoną pracą. Nasz kraj jeszcze niestety nie sprzyja zdrowemu i humanitarnemu odżywianiu zabieganych ludzi.

Proszę też o opinie na email elasola@wp.pl.

Pozdrawiam!

Ela

Nadesłał/a: ellena