Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zaprasza na Zgromadzenie Wszystkich Istot na Mazowszu, które odbędzie się w dniach 19-20-21 czerwca 2009 (piątek, sobota, niedziela) w Ochudnie koło Wyszkowa, 60 km od Warszawy.

Warsztat Zgromadzenie Wszystkich Istot skierowany jest do osób pragnących przełamać egocentryczne spojrzenie na otaczający nas świat i zwrócić uwagę na sieć połączeń i zależności w przyrodzie. Odwołuje się do zasad głębokiej ekologii, jest oparty o starą legendę, rytuały pochodzące z różnych kultur oraz współczesną psychologię.

Warsztat jest zaproszeniem do wzięcia udziału w nierozerwalnym kręgu „wszystkich istot”. Pamiętajmy, że jesteśmy częścią Natury i możemy jej zaufać – ona wie lepiej niż my.

Podczas warsztatów w Ochudnie będziemy przebywać w starym wiejskim domu, wędrować po Puszczy Białej, spożywać wspólnie przygotowane posiłki wegetariańskie. Rozpoczęcie w piątek o 21.00 Warsztat jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Koszt warsztatów – 30 zł od osoby.

Dojazd autobusem ok.70 minut. Szczegółowe informacje o warunkach dojazdu i noclegu: mazowsze@pracownia.org.pl

Szczegóły o Zgromadzeniu na stronie www.pracownia.org.pl

Nadesłał/a: abed