Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Na wakacje polecamy lekturę czwartego numeru magazynu e!stilo, czyli pierwszego w Polsce lifestylowego pisma kobiecego o tematyce ekologicznej.

Wegetarianki mogą zainteresować sesje zdjęciowe: „Etyczna moda” prezentująca klapki, torby i plecaki wyselekcjonowane według zasady – bez skóry naturalnej oraz „Zdecydowana manifestacja poglądów” T-shirty z ekologicznej bawełny z interesującymi hasłami.

Szczególnej uwadze polecamy wywiad z Vegan Queen – młodziutką Polką z Ostrołęki, która jako projektantka ekskluzywnych ekologicznych toreb robi oszałamiającą karierę w Nowym Jorku. Bez wątpienia przydatny okaże się także przegląd ekologicznych dezodorantów i kosmetyków nie testowanych na zwierzętach.

Z materiałów bardziej poważnych, praktyczne znaczenie może mieć poradnik „SOS zwierzę na drodze – pierwsza pomoc dla zwierząt po wypadkach komunikacyjnych” – warto przeczytać, by w razie dramatycznego spotkania ze zwierzęciem na drodze nie wpadać w panikę i umiejętnie pomóc poszkodowanej ofierze.

Na koniec, tym, którzy nie znają realiów handlu zwierzętami egzotycznymi polecamy temat wakacyjnego numeru e!stilo: „(Nie)ginący przemyt, czyli skąd pochodzą egzotyczne zwierzęta w polskich sklepach”.

A jako ciekawostka – Zielona Zebra, czyli pierwsza wegetariańska restauracja w Radomiu.

Wakacyjny numer E!stilo do nabycia w salonach Empik, Ruch, Kolporter, Inmedio, Relly w całej Polsce. Cena 6,50 szt.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl