Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ogłaszamy wyniki tegorocznego konkursu na najseksowniejszą polską wegetariankę i najseksowniejszego polskiego wegetarianina! Laureatom, jak i wszystkim, którzy wzięli udział w edycji 2009, serdecznie gratulujemy! Do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku! A oto osoby, które dzięki Waszym głosom uzyskały tytuł Najseksowniejszych Wegetarian 2009:


I MIEJSCE (Ona)

Dorota

Lat 22.
Pochodzi z Ustki, mieszka w Krakowie. Wegetarianka od 2005 roku. Jej hobby to czytanie książek i słuchanie muzyki bez której – jak mówi – nie wyobraża sobie życia. W ładną pogodę można ją zobaczyć nad Wisłą, gdzie szaleje na rolkach, raczy się również spacerami po Krakowskim Kazimierzu. Uwielbia gotować – w kuchni stawia na bogactwo smaków owoców i warzyw. Wrażliwa na los zwierząt, nasza laureatka ma w domu 5 kotów, z których wszystkie to znajdy i podrzutki.
Więcej o Dorocie…

I MIEJSCE (On)

Jarek

Lat 33. Mieszka w Krakowie. Wegetarianinem jest od 8 lat. Na co dzień zajmuje się pisaniem tekstów reklamowych, a jego ulubionym zajęciem jest bajkopisarstwo. Jak zapowiada – wkrótce jedna z nich ukaże się drukiem. Jarek mieszka z wegeżoną Ewą, wegedzieciakami Frankiem i Mią, a także (wegetariańskimi od niedawna) – psem Brombą oraz kotem Nubą.
Więcej o Jarku…

II MIEJSCE (Ona)

Milena

25 lat. Od niedawna mieszka w Warszawie. Wegetarianką jest już osiem lat. Jej ulubionym zajęciem jest nocne włóczenie się z przyjaciółmi po mieście, wędrówki po górach. Ogromną przyjemność sprawia Milenie działanie na rzecz zwierząt oraz… projektowanie sexy ciuszków. Na pytanie o jej ulubioną potrawę mówi: „pikantna i w dobrym towarzystwie”.
Więcej o Milenie…

II MIEJSCE (On)

Maciek

Lat 33. Mieszka w okolicach Wejherowa. Od 8 lat jest wegetarianinem, zaś od 4 weganinem. Wśród ulubionych zajęć wymienia podróże – lubi aktywny wypoczynek i odwiedzanie osobliwych miejsc. Poza tym jego hobby to fotografia, słuchanie muzyki i technika. Mówi o sobie, że ma duże poczucie humoru. Jest Straigh Edge i udziela się w walce o prawa zwierząt.
Więcej o Maćku…

III MIEJSCE (Ona)

Agnieszka

20 latka. Mieszka w Trzebini (woj. małopolskie). Studiuje Agroekologię i ochronę roślin na UR w Krakowie. Wegetarianką jest od 5 lat. Jej marzeniem jest założenie ośrodka dla wszystkich niechcianych zwierząt. Jak mówi – chciałaby kiedyś stworzyć im choćby namiastkę 'domu’ pełnego miłości, ciepła. Agnieszka interesuje się religiami świata, ziołolecznictwem i ochroną środowiska.
Więcej o Agnieszce…

III MIEJSCE (On)

Darek

Ma 37 lat. Mieszka w Warszawie. Wegetarianinem jest od 21 lat, z czego 4 weganinem. Jak mówi – jego ulubionym zajęciem jest… brak zajęć. Lubi wskoczyć na rower i wyruszyć w poszukiwaniu wiatru w polu. Nieustannie katuje uszy mocną muzą. Ponadto jest stałym bywalcem koncertów, warszawskiej Kinoteki, małej biblioteki publicznej na Powiślu i ogrodu przy BUW-ie. Jego słabością są seriale i internet. W kuchni uwielbia hummus, gazpacho, miso i tajskie curry.
Więcej o Darku…

GRATULUJEMY LAUREATOM 🙂

Czekają na Was wspaniałe nagrody, a wśród nich:

 • profesjonalna sesja zdjęciowa dla 6 Najseksowniejszych Wegetarian wraz ze stylizacją w ubraniach zaprojektowanych przez studentów Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, ufundowana przez Magazyn e!stilo. (sesja zostanie opublikowana w numerze lutowym e!stilo oraz w Internecie).
 • darmowy weekend dla Zdobywczyni 1 miejsca wraz z osobą towarzyszącą oraz Zdobywcy 1 miejsca wraz z osobą towarzyszącą w ekologicznym gospodarstwie Leszczynowa Dolina w pobliżu Beskidu Niskiego.
 • roczna prenumerata Magazynu e!stilo dla sześciu laureatów
 • zestawy ze zdrową żywnością dla sześciu laureatów, ufundowane przez firmę Orico
 • bezpłatne zakupy dla laureatów 1. miejsca (On i Ona) o wartości 150 zł każda, ufundowane przez internetowy sklep z certyfikowaną żywnością ekologiczną SklepEkologiczny.pl
 • wegańskie kosmetyki z certfikatami ekologicznymi ufundowane przez sklepy Biolander, Marga, Ekostrefa
 • książki o wegetariańskim stylu życia i prawach zwierząt:
  – „Wegetarianizm – zmierzch świadomości łowcy” Marii Grodeckiej, ufundowane przez Wydawnictwo Tedson
  – „Czarna lista firm” Klausa Wernera i Hansa Weissa, ufundowne przez Wydawnictwo Hidari
  – „Zaskakujące tofu” Marioli Białołęckiej, ufundowane przez Wydawnictwo 'Czerwony Słoń’
  – „Farba znaczy krew” Zenona Kruczyńskiego, ufundowane przez Wydawnictwo Słowo/obraz terytoria
  – „Wolność dla zwierząt!”, „Szalony kowboj”, „Holokaust – wiwisekcja dzisiaj” ufundowane przez Wydawnictwo Vega!Pol
  – „Polowaneczko” Tomasza Matkowskiego, ufundowane przez Wydawnictwo Nowy Świat
  – „Wegańska bogini” Kim Barnouin i Rory Freedman, ufundowane przez księgarnię Sensus

Dziękujemy osobom, które oddały głosy w konkursie. Spośród biorących udział w głosowaniu, pięciu szczęśliwców otrzyma wegetariańską koszulkę z Wegestudio.pl.

Fundatorzy nagród:

STRONA KONKURSU: www.wegetarianie.pl/sexy