Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukasz pomysłu na wakacje? Chcesz aktywnie wypocząć nie martwiąc się o wegetariańskie menu, poznać ciekawych ludzi o podobnych przekonaniach i przeżyć ekscytującą przygodę w malowniczym miejscu? Spędź z nami wege wakacje! Portal Wegetarianie.pl i Szkoła Górska MOUNTgoat zapraszają pełen atrakcji wegetariański wypoczynek w magicznej Szklarskiej Porębie!


WYŻYWIENIE:
Śniadania i obiadokolacje – smaczne i różnorodne dania kuchni wegańskiej. Zdrowe potrawy bez mięsa, mleka i jajek będzie Wam serwował twórca portalu Wegetarianie.pl, miłośnik wegańskiego gotowania.

W PROGRAMIE:
W trakcie pobytu w Szklarskiej Porębie każdy znajdzie coś dla siebie! Wycieczka górska i rowerowa, obcowanie z unikatową przyrodą, wspinaczka, gra terenowa, wieczór z bębnami, spotkanie z Walończykami, warsztaty ze sztuką – to tylko niektóre z atrakcji, na jakie możecie liczyć w trakcie tego fascynującego wyjazdu.

W programie znajdą się między innymi:

pokaz gotowania kuchni wegańskiej „Weganizm – prosto i smacznie” – pokażemy jak w prosty sposób przyrządzić smaczne, zdrowe posiłki wegańskie. Rozwiejemy wątpliwości amatorów tej kuchni ucząc jak bez użycia jajek i mleka upiec puszyste ciasto, przyrządzić chrupiące i elastyczne naleśniki czy nierozpadające się kotlety 🙂

warsztaty wypieku chleba, lecznicze i kulinarne wykorzystanie lokalnych ziół, budowanie z gliny w inspirującym artystycznie miejscu u stóp Gór Izerskich – to jedne z atrakcji, czekających na Was w tamtejszym gospodarstwie ekoturystycznym.

poszukiwanie walońskiego skarbu – magiczny wieczór w Starej Chacie Walońskiej

ekscytująca wycieczka górska z przewodnikiem, który zabierze Was do królestwa Ducha Gór – Karkonosza

spacer z przewodnikiem po najpiękniejszych miejscach Szklarskiej Poręby m.in. do wodospadów: Szklarki i Kamieńczyka

• spotkania z zapalonymi podróżnikami, którzy opowiedzą Wam o swoich najciekawszych wyprawach

• prelekcja „Bezpiecznie w górach” – jak bezpiecznie uprawiać turystykę górską, pierwsza pomoc – prowadzenie: doświadczony ratownik GOPRu.

• magiczny wieczór pożegnalny przy wtórze bębnów i zapachu ogniska.

Dodatkowo proponujemy udział w warsztatach rzeźbiarskich, wycieczkach rowerowych, wspinaczce skałkowej z instruktorem, a także nordic walking, basen, saunę, masaż, pobyt w stadninie koni i wiele innych atrakcji…

Rodzice mogą liczyć na opiekę nad dziećmi, dla których przewidzieliśmy gry i wycieczki terenowe, warsztaty językowe i artystyczne, zajęcia edukacji ekologicznej.

W prezencie każdy z uczestników otrzyma wege-koszulkę ze sklepu Wegestudio.pl

TERMINY:
Termin A: 10.07 – 17.07
Termin B: 31.07 – 07.08

KOSZT:
Dorośli: 1595 zł
Dzieci w wieku 0 – 4 lata: gratis, bez świadczeń
Dzieci w wieku 5 – 10 lat: 50% ceny, ze świadczeniami

Cena zawiera:
Zakwaterowanie (pokoje z łazienką, TV)
Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
Program podstawowy
Ubezpieczenie

REZERWACJA:
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego »

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WEGEWAKACJE.PL

Kontakt: info@wegewakacje.pl

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl