Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

8 marca w warszawskim Centrum Łowicka spotkało się 70 nowoczesnych kobiet, matek i ekolożek. Nie zabrakło też kilku eko-panów i eko-dzieci.

Chwile oddechu podczas spotkania gwarantowało oblegane stoisku ekologicznego baru i kawiarni Green Peas, gdzie można było spróbować pysznych eko przekasek.
Każda z uczestniczek Spotkania otrzymała także zestaw próbek organicznych kosmetyków.

Spotkanie rozpoczęła opowieść aktorki Anny Piróg-Karaszkiewicz, gościa specjalnego Spotkania, o jej eko życiu.

O ekologicznym i wegetariańskim życiu swojej rodziny mówiła także specjalistka od zdrowego żywienia, Dorota Toczewska z firmy NATUREI.

Wszystkie ekologiczne mamy z uwagą słuchały także wystąpienia Anny Nogajskiej z portalu Eko Baby.

Kolejny temat, który cieszył się dużym zainteresowaniem dotyczył ekologicznej żywności na naszych stołach. Także miłośniczki naturalnych kosmetyków nie mogły narzekać na brak interesujących tematów – o wpływie kosmetyków naturalnych na zdrowie i urodę mówiła Aneta Szulc reprezentująca SPA-Project.

Spotkanie zamknęła prezentacja przedstawiciela Fundacji NASZA ZIEMIA, Pana Sławomira Brzózka, który przedstawił zasady działania kalkulatora CO2 – uczestnicy spotkania dowiedzieli się w jakim stopniu rzeczywiście wpływają na środowisko.

Spotkanie zakończyło się miłym akcentem – wszyscy jego uczestnicy wzięli udział w losowaniu upominków ufundowanych przez sponsorów wydarzenia.

Spotkanie przyciągnęło uwagę wielu mediów związanych z ekologią, ale także mediów ogólnych. Wśród słuchaczy nie zabrakło przedstawicieli Radia Kolor
i innych mediów.
Patronat Honorowy nad Spotkaniem objęła Fundacja Banku Ochrony Środowiska.

W związku z ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem spotkania przez uczestniczki już dziś planujemy kolejną jego edycję na jesieni bieżącego roku.

Kolejna edycja Spotkania skierowana będzie do kobiet, które chcą wprowadzić, lub utrzymać harmonię w sobie i swojej rodzinie. Kolejne Spotkanie pomoże Wam zdobyć wiedzę jak zrobić to skutecznie!

Wcześniej na ten temat:

  • Spotkanie EKOlogiczna Kobieta, 8 marca, Warszawa

    Nadesłał/a: Wegetarianie.pl