Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie, Weganie. Panowie i Panie! Ogłaszamy tegoroczny Konkurs na najseksowniejszą polską wegetariankę i najseksowniejszego polskiego wegetarianina. Czekamy na Twoje zgłoszenie – wyślij swoje zdjęcia i zostań najseksowniejszym wege tego lata! Na Laureatów czekają niesamowite nagrody!


Jesteś wegetarianką/wegetarianinem, weganką/weganinem i masz powyżej 18 lat? Uważasz, że jest w Tobie coś interesującego, smakowitego, oryginalnego, pociągającego i masz odwagę pokazać to innym? – ten konkurs jest dla Ciebie!

Wyślij swoje zdjęcia na konkurs Najseksowniejsi Wegetarianie lata 2011, zaprezentuj się innym z najlepszej strony, pochwal opalenizną, pokaż włosy rozwiewane przez morską bryzę albo dumną minę zdobywcy Tatr!
Czekamy na Twoje zgłoszenie – wyślij swoje zdjęcia i zostań najseksowniejszym wege tego lata!

Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania oraz zmiana sposobu postrzegania weg*etari*anizmu, poprzez pokazanie radosnych, atrakcyjnych osób, którzy wyłączyli produkty odzwierzęce ze swojej diety. Pokazujemy, że żywieniowe wybory nie są żadną przeszkodą czy wyrzeczeniem.

Aby wziąć udział w Konkursie należy do dnia 30 czerwca 2011 roku wysłać 2 swoje fotografie (twarz + cała sylwetka) na adres konkurs@wegetarianie.pl

Razem ze zdjęciami prosimy o załączenie kilku słów na swój temat:
– Twoje imię
– ile masz lat
– gdzie mieszkasz
– jak długo jesteś wegetarianinem/weganem
– Twoje hobby, ulubione zajęcie
– ulubione zwierzę
– ulubiona potrawa
– ewentualnie dodatkowe parę słów o sobie

Nadesłane fotografie znajdą się następnie w konkursowej galerii i nastąpi drugi etap konkursu – oddamy wybór w ręce Internautów poprzez oddawanie głosów na Zwycięzców. W wyniku głosowania zostaną wyłonieni Zdobywcy 1. miejsca w kategorii „On” i „Ona” oraz Laureaci drugich i trzecich miejsc wśród obu płci (łącznie 6 Laureatów).

Na Laureatów czekają wspaniałe nagrody, wśród których znajdują się:

 • Weekend w ekologicznym gospodarstwie Leszczynowa Dolina w pobliżu Beskidu Niskiego dla Zdobywczyni 1 miejsca wraz z osobą towarzyszącą oraz Zdobywcy 1 miejsca wraz z osobą towarzyszącą.
 • Weekendowy pobyt w apartamencie Hotelu New Skanpol w Kołobrzegu dla Laureatki 1. miejsca wraz z osobą towarzyszącą. New Skanpol to najbardziej rozpoznawalny hotel w Kołobrzegu i zarazem jeden z najbardziej oryginalnych nad polskim morzem.

  W skład nagrody wchodzą:
  – 2 noclegi dla 2 osób w apartamencie
  – 2 śniadania oraz 2 kolacje przy świecach z winem
  – pakiet zabiegowy do wykorzystania w hotelowym Wellness Center

  Dla Niej: manicure, pedicure, masaż klasyczny całego ciała
  Dla Niego: hydromasaż z ekstraktem algowym, zabieg w Alpha Kapsule,masaż klasyczny całego ciała.

 • Roczna prenumerata Magazynu VEGE dla Laureatów 1. miejsc (On i Ona).
  Dodatkowo zdobywcy 1. i 2. miejsc otrzymają książki kucharskie autorstwa Joli Słomy i Mirka Trymbulaka, zaś wszystkich 6. Laureatów Magazyn VEGE obdaruje nagrodami w postaci toreb i czapek Vivy!, kalendarzy ściennych oraz egzemplarzami czasopisma Vege, Zeszytów Praw Zwierząt i broszury Planeta na Talerzu.
  Zwycięzcy konkursu zostaną ponadto wyróżnieni na łamach Miesięcznika w numerze, który ukaże się po ogłoszeniu wyników.

 • Kupon na bezpłatne zakupy dla Laureatów 1. miejsc (On i Ona) o wartości 150 zł każdy, ufundowany przez internetowy sklep z certyfikowaną żywnością ekologiczną Vegabutik.pl.
  Dodatkowo wszyscy Uczestnicy konkursu otrzymają 8 % rabatu na jednorazowy zakup w sklepie.

 • Zestawy wegańskich kosmetyków dla wszystkich Laureatów, ufundowane przez:

  Laboratorium FEMI – fundatora olejków zmysłowych, zapachowych wód ziołowych, woreczków zapachowych z olejkami eterycznymi, dla Niej i dla Niego.

  Sklep Zdrowe Kosmetyki – fundatora kosmetyków opartych o naturalne składniki organiczne bez sztucznych dodatków. (Dodatkowo zdobywcy I miejsca (Ona i On) otrzymają 10% rabatu na jednorazowy zakup w sklepie, zaś zdobywcy II i III miejsca 5% rabatu na jednorazowy zakup w sklepie.)

  Sklep Biokonopia.pl – fundatora ekologicznych kosmetyków z konopi.

  Marga – fundatora kosmetyków naturalnych Martina Gebhardt Naturkosmetik, opatrzonych restrykcyjnym certyfikatem DEMETER.

 • Zestawy z certyfikowaną żywnością naturalną RAW dla Laureatów 1. miejsc (On i Ona), ufundowane przez sklep RAWFOODS Polska.
 • Książki o wegetariańskim stylu życia i prawach zwierząt:

  – „Wegetarianizm – zmierzch świadomości łowcy” Marii Grodeckiej, ufundowane przez Wydawnictwo Tedson

  – „Wegańska bogini w kuchni” Rory Freedman, Kim Barnouin, ufundowane przez księgarnię Sensus

  – „Polowaneczko” Tomasza Matkowskiego, ufundowane przez Wydawnictwo Nowy Świat

  – „Leczyć ryżem” autorstwa Alex Jack i Gale Jack, ufundowne przez Wydawnictwo Hito

Organizator:
Partonat medialny:
Fundatorzy nagród:

Zgłoszenie do Konkursu oznacza akceptację Regulaminu.


Zobacz także:
Poprzednie edycje konkursu

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl