Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone


Weź udział w akcji protestacyjnej STOP Skaryszew 2012, przeciwko gehennie koni skazanych na rzeź. Dołącz do nas 26-28.02.2012. Razem powstrzymamy to piekło! Już prawie 300 osób zadeklarowało udział w akcji. Przyłącz się!

Strona akcji: www.stop-skaryszew.pl

Legislacja unijna postrzega koniowate, jako zwierzęta przeznaczone do uboju spożywczego, chyba, że ich status zostanie zmieniony na zwierzę do towarzystwa. Raz zmieniony status zwierzęcia nie podlega ponownej zmianie i dany gatunek zwierzęcia jest na zawsze wykluczony z łańcucha żywieniowego.

Wielka Manifestacja przeciwko masowemu wywozowi koni na rzeź!

Wzywamy Was!
Stańcie obok organizacji ratujących zwierzęta!
Bądźcie z nami w Skaryszewie 26. lutego 2012 roku.

Już czas!
Nadszedł czas, byśmy powiedzieli dosyć!

Wolą narodu polskiego żądamy:
– zakazu hodowli koni na rzeź;
– zakazu wywozu z Polski koni na rzeź;
– zmiany zapisu w Ustawie o ochronie zwierząt na: „Koń jest zwierzęciem towarzyszącym człowiekowi”

Musisz tam być!

Jeśli będzie nas wielu, Rząd RP będzie musiał się ustosunkować do naszych żądań. Weź brata, siostrę, kolegę, matkę, ojca, wujka. Przyjedź samochodem, pociągiem, autostopem, ale bądź z nami! Jeśli Ciebie nie będzie w Skaryszewie, największym targu dla koni jadących na rzeź – stracimy szansę, by uratować konie! – Rząd Polski nie usłyszy naszego protestu, nie zmienimy zapisu w ustawie. Przez wiele lat organizacje światowe walczą, by zatrzymać tą rzeź. Kto im pomoże? Kto pomoże polskim koniom?

Już czas!

26. luty 2012 – Skaryszew

Tam usłyszy nas Rząd Polski.
Tam zatrzymamy transporty koni na rzeź!
Tam dokonamy zmiany zapisu w Ustawie!

Koń jest zwierzęciem towarzyszącym człowiekowi!

Źródło: stop-skaryszew.pl

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl