Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wege Studio oraz Wegetarianie.pl zapraszają do udziału w Konkursie na projekt koszulki!
Zaprojektuj własny wzór nadruku na koszulkę promującą wegetarianizm, weganizm lub prawa zwierząt. Zwycięski projekt zostanie wydrukowany na t-shirtach i zaprezentowany w sklepie Wegestudio.pl
Dla Laureata/Laureatki czekają nagrody!

Aby wziąć udział w Konkursie, należy do 18.03.2012r. przesłać na adres wegestudio@wegestudio.pl swoją autorską propozycję wzoru na wege koszulkę, w postaci pliku graficznego (prace wykonane w programie graficznym lub skan samodzielnie wykonanej ilustracji).

– Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 2 wzory.
– W zgłaszanym wzorze mogą być użyte maksymalnie 3 kolory.
– Wzór musi zawierać choćby niewielki napis w postaci nazwy sklepu (Wege Studio lub Wegestudio.pl), ewentualnie logo sklepu (do pobrania tutaj).

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia do Konkursu jest zawarcie w zgłoszeniu wszystkich informacji wymaganych Regulaminem Konkursu.

Zgłoszone projekty zostaną zamieszczone w galerii konkursowej, w której poprzez głosowanie zostanie wyłoniony zwycięski wzór.

Nagrody dla Zwycięzcy (lub Zwycięzców – jeśli oprócz wyników głosowania zdecydujemy się przyznać dodatkowe wyróżnienie):

– Koszulki ze zwycięskim wzorem, do wyboru 2 koszulki w dowolnym rozmiarze i fasonie.
– Satysfakcja, że Twój wzór będzie noszony dumnie przez wiele osób w kraju i za granicą 🙂
– Książki: „Milcząca Arka” J. Gellatley oraz „Czarna lista firm” K. Wernera i H. Weissa.
– Dedykowany kupon rabatowy, uprawniający do zrealizowania zakupów w sklepie Wegestudio.pl z 50% upustem.

Przed przystąpieniem do udziału w Konkursie należy zapoznać się z Regulaminem. Uczestnictwo oznacza zaakceptowanie zasad Regulaminu.

REGULAMIN KONKURSU >>

Czekamy na Twoją pracę!

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl