Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Mamy dla Was miłą niespodziankę, związaną z ofertą książkową o tematyce wegetariańskiej, prezentowaną w naszym sklepie na Wegestudio.pl. Do końca marca książki „Milcząca arka” oraz „Czarna lista firm” dostępne są za pół ceny. Cena jednego egzemplarza to jedynie 14,90 zł. Polecamy!

Milcząca arkaMilcząca arka. Mięso – zabójca świata
Wznowione wydanie książki „Milcząca arka” – bestselleru, będącego klasyką wśród książek prowegetariańskich. Juliet Gellatley, założycielka organizacji Viva!, demaskuje w niej zakłamanie i nieczystą politykę przemysłu mięsnego. Na podstawie szeregu nieznanych powszechnie faktów ujawnia prawdę o produkcji i konsumpcji mięsa.

www.wegestudio.pl/pl/p/Milczaca-arka/112

Czarna lista firm. Intrygi światowych koncernów
Czarna lista firmDemaskacja działań wielkich światowych koncernów, które pod przykrywką finansowania celów społecznych, dbania o nasze zdrowie, wspierania lokalnych społeczności i przemysłu, głoszenia pięknych haseł ukrywają prawdziwy cel swych działań, jakim jest zysk bez względu na koszty. Książka wywołała oburzenie, jednakże żaden koncern nie odważył się otwarcie postawić zarzutów autorom.

www.wegestudio.pl/pl/p/Czarna-lista-firm/27


Ponadto do każdej zamówionej książki z oferty naszego wege sklepu wysyłamy GRATIS dwa e-booki: Przewodnik po wegetarianizmie oraz Wegetarianizm w religiach świata.

Zapraszamy!

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl