Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy na wykład poświęcony diecie witariańskiej „Witarianizm czyli jak żyć zdrowo na surowo”, który będzie miał miejsce 22 czerwca w Katowicach. Podczas spotkania odbędzie się także degustacja witariańskich potraw.

Kiedy: 22 czerwiec, Start 17:00
Gdzie: Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy (WSZOP)
Katowice, ul. Bankowa 8
Wstęp: 35zł
Zapisy: alani.satori@gmail.com

Tematy, które poruszymy podczas tego spotkania:

 • Czym jest witarianizm?
 • Jak reaguje nasze ciało na gotowaną a jak na surową żywność?
 • Jak sobie radzić ze zmianą stylu jedzenia i jak bardzo emocje są z tym związane?
 • Dlaczego warto jeść jak najwięcej surowych produktów?
 • Jak jedzenie wpływa na nasz wygląd i samopoczucie?
 • Jak odkwasić swój organizm i oczyścić ciało z toksyn?

  Podczas spotkania odbędzie się degustacja witariańskich potraw przygotowanych przeze mnie oraz surowych batoników i przekąsek od firmy Rawfoods.pl. Swoją obecnością zaszczyci nas również Anna Sośnierz, która jest trenerem zdrowego żywienia i prowadzi audycję Spectrum Rozwoju w Radiu na Fali. Patronat nad tym wydarzeniem objął również portal: Wegetarianie.pl

  Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona dlatego proszę o wcześniejsze zapisy!!!

  Kilka słów o mnie:
  Nazywam się Anna Mandrela i pod pseudonimem Alani prowadzę bloga: frutarianka.blogspot.com. Z wykształcenia jestem filozofem oraz organizatorem imprez kulturalnych. Dwa lata temu zainteresowałam się świadomym odżywianiem i przeszłam na surową wegańską dietę. Od ponad roku podstawą mojego pożywienia są owoce. Chciałabym was zaprosić na wykład pod tytułem „Witarianizm – czyli jak żyć zdrowo na surowo”.
  Pragnę zauważyć, iż moim celem nie będzie namawianie nikogo do jedzenia w stu procentach na surowo, a jedynie zwrócenie uwagi na to jak jedzenie coraz większej ilości surowych warzyw i owoców może korzystnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Podzielę się swoimi doświadczeniami oraz przybliżę teorie stojące za tym coraz bardziej popularnym stylem życia. Porozmawiamy też o tym jak bardzo emocje są związane z tym co i w jaki sposób jemy.

  Nadesłał/a: Wegetarianie.pl