Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie, Panowie i Panie!
Wegetarianie.pl wraz z Fundatorami wspaniałych nagród zapraszają do udziału w tegorocznym konkursie na najbardziej apetyczną polską wegetariankę i wegetarianina. Czekamy na Twoje zgłoszenie, wyślij swoje zdjęcia i zostań najseksowniejszym wege tego lata

Jesteś wegetarianką/wegetarianinem, weganką/weganinem i masz powyżej 18 lat?

Wyślij swoje zdjęcia na nasz wakacyjny konkurs „Najseksowniejsi Wegetarianie 2012”. Zaprezentuj się innym ze swojej najlepszej strony, pochwal opalenizną, pokaż włosy rozwiewane przez morską bryzę albo dumną minę zdobywcy Tatr 🙂

Czekamy na Twoje zgłoszenie – wyślij swoje zdjęcia i zostań najseksowniejszym wege tego lata!

Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania oraz zmiana sposobu postrzegania wegetarianizmu, poprzez pokazanie radosnych, ciekawych osób, które wyłączyły produkty odzwierzęce ze swojej diety. Pokażmy, że żywieniowe wybory nie są żadną przeszkodą czy wyrzeczeniem.

Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 31 sierpnia br. wysłać swoje 2 fotografie (twarz + cała sylwetka) na adres konkurs@wegetarianie.pl

Razem ze zdjęciami prosimy o załączenie kilku słów na swój temat:
– jak masz na imię
– ile masz lat
– gdzie mieszkasz
– jak długo jesteś wege
– hobby, ulubione zajęcie
– ulubione zwierzę
– ulubiona potrawa
– mile widziane dodatkowe parę słów o sobie

Po upłynięciu terminu zgłoszeń rozpoczniemy drugi etap konkursu, czyli głosowanie, w wyniku którego zostaną wyłonieni zdobywcy I miejsca w kategorii „On” i „Ona” oraz dodatkowo laureaci drugich i trzecich miejsc obu płci.

Na sześciu laureatów czekają atrakcyjne, wartościowe nagrody, m.in. zestawy ekologicznych, certyfikowanych kosmetyków, pakiety profesjonalnych zabiegów kształtowania sylwetki, weekend w gospodarstwie agroturystycznym, prenumerata czasopisma Vege, zaproszenie na wegetariański obiad z osobą towarzyszącą, książki o wegetarianizmie i zdrowej kuchni:

Ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne Leszczynowa Dolina ufundowało weekendowy pobyt dla Laureatki I miejsca wraz z osobą towarzyszącą oraz Laureata I miejsca z osobą towarzyszącą.

Sklep www.zdrowekosmetyki.com.pl przekazuje dla Laureatów I miejsca zestawy ekologicznych kosmetyków o wartości 150 zł każdy oraz STAŁY rabat w wysokości 5% na zakupy w sklepie internetowym i stacjonarnym w Bolesławcu.
Laureaci II i III miejsca otrzymają STAŁY 3% rabat na zakupy w sklepie internetowym: www.zdrowekosmetyki.com.pl i stacjonarnym w Bolesławcu.
Dodatkowo WSZYSCY Uczestnicy konkursu otrzymają 8% rabatu na JEDNORAZOWY zakup w sklepie internetowym i stacjonarnym.

Laboratorium Femi, producent kosmetyków ekologicznych, przygotowało nagrody: Balsam Słodziutki Amor dla Pań oraz Olejek zmysłowy dla Panów.

Sklep Vegabutik.pl dla Laureatów I miejsca ufundował bony o wartości 100 zł każdy do zrealizowania w sklepie oraz stały rabat na każde kolejne zakupy w wysokości 7%

Magazyn VEGE ufundował roczną prenumeratę swojego czasopisma dla Laureatów I miejsca.

Sklep RAWFOODS Polska przekazuje dla wszystkich Laureatów słodkości w postaci 100% wegańskich, naturalnych, organicznych, zdrowych batoników.


Sklep Wegestudio.pl
przekaże dla każdego z Laureatów dowolnie wybraną wege koszulkę z asortymentu sklepu.

Wegetariańskie bistro SmaczneGO! zaprasza Laureatkę I miejsca wraz z osobą towarzyszącą, a także Laureata I miejsca wraz z osobą towarzyszącą do swojego lokalu w Warszawie, oferującego dania kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Restauracja Raw Organic zaprasza Laureatkę pierwszego miejsca z osobą towarzyszącą oraz Laureata pierwszego miejsca z osobą towarzyszącą na obiad do swojego lokalu na Placu Wolnica 12 w Krakowie.


Miyo
wykona dla wszystkich Laureatów ekologiczne notesy z papieru czerpanego 100% recykling, z wydrukowanym na okładce cytatem, zaproponowanym przez każdego laureata!

Sklep Wega24.pl ufundował dla Laureatów zniżkę 10 % na wszystkie produkty przez cały rok 2013. Wega24.pl to pierwszy w Polsce sklep internetowy z produktami i żywnością ekologiczną, który na swoich stronach oferuje świeże warzywa z własnego certyfikowanego gospodarstwa rolnego. Wszystkie produkty w sklepie są wyłącznie wegańskie lub wegetariańskie; produkty z certyfikatem Bio stanowią 95% oferty.

Bailine – Studio Kształtowania Sylwetki ufundowało dla wszystkich Laureatek konkursu pakiety zabiegów elektrostymulacji mięśni w profesjonalnym salonie w Poznaniu. Metoda elektrostymulacji pozytywnie wpływa na cyrkulację krwi, kształtuje mięśnie, redukuje cellulit, spala tkankę tłuszczową oraz ujędrnia i wygładza skórę.

Wydawnictwo Galaktyka ufundowało dla wszystkich Laureatów książki pt. Nowoczesne zasady odżywiania. Przełomowe badanie wpływu żywienia na zdrowie (The China Study)

Fundacja Źródła Życia ufundowała książki „Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie” dla Laureatów I miejsca oraz „Kuchnia, którą polubisz” dla Laureatów II i III miejsca.


Wydawnictwo PURANA
przygotowało dla wszystkich Laureatów nagrodę w postaci książki „Zostań weganinem w 30 dni” autorstwa Sarah Taylor.

Firma Polsoja ufundowała dla każdego z Laureatów zestaw, w skład których wchodzi książka „Zaskakujące tofu” zawierająca ponad 80 przepisów oraz praktyczny fartuszek Polsoi.


Wydawnictwo W.A.B.
przygotowało dla Laureatów I miejsca książki „Bezkrwawa rewolucja. Historia wegetarianizmu” Tristrama Stuarta.

Wydawnictwo Czerwony słoń ufundowało Laureatom I miejsc książki „Zaskakująca kasza i ryż” Marioli Białołęckiej, zawierające ponad 80 nowatorskich przepisów z kaszy i ryżu.

Chcesz dołączyć do grona Fundatorów nagród w konkursie?
Skontaktuj się z nami!

Wakacyjny konkurs Wegetarianie.pl rozpoczęty!!!

Przed przystąpieniem do udziału w konkursie należy zapoznać się z Regulaminem. Uczestnictwo oznacza zaakceptowanie jego zasad.
Regulamin konkursu >>

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl