Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jesteśmy wegetarianami od wielu lat. W skład naszej diety wchodzą m.in. dania oparte o tofu i inne produkty sojowe. Bardzo zwracamy uwagę na to co jemy. Wiemy, że soja należy do ziaren najczęściej modyfikowanych genetycznie (95% upraw soi na świecie to GMO), dlatego postanowiliśmy wybierać i spożywać wyłącznie takie produkty, które mają znaczek eko / bio. Tylko wtedy mamy gwarancję, że nie zawierają one modyfikowanej soi, a wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych upraw. Fanaberia? Moda?

Nie. Po prostu troska o zdrowie. Na tyle silna, że odwiedziliśmy nawet kilku producentów ekologicznego tofu i soi, aby przyjrzeć się ich produkcji, dowiedzieć się skąd pochodzi soja itd.

Jedynym problem w naszym wyborze to cena, dość wysoka. Chcieliśmy coś z tym zrobić. Na szczęście potrzeba jest matką wynalazków. Narodził się więc pomysł na wspólną inicjatywę: Obniżyć ceny ekologicznego tofu i produktów sojowych do bardzo atrakcyjnego poziomu.

Zaczynamy od 20% taniej na wszystkie produkty z tofu i soi. Więcej nie da rady na tą chwilę. Jest jednak szansa, że w przyszłości ceny będą jeszcze niższe. W przypadku dużego zainteresowania ofertą produktów „bio” z Waszej strony, będziemy mogli uzyskać u dostawcy znacznie lepsze ceny. Wszystko w Waszych rękach!

Wybierajcie mądrze – kupujcie BIO!

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl