Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym motywem przewodnim jest weganizm, a nagrodami wydana niedawno na polskim rynku książka Kathy Freston o weganizmie właśnie 🙂

Zadanie konkursowe polega na dokończeniu wypowiedzi:

„Weganizm to dla mnie…”

Oczywiście liczymy na odpowiedzi dłuższe niż jednozdaniowe 🙂 Podzielcie się swoimi refleksjami, doświadczeniami, odczuciami, które towarzyszą Wam na wegańskiej ścieżce życia.

Zgłoszenia przesyłajcie na portal@wegetarianie.pl do dnia 28 października włącznie.

Wyniki podamy 1 listopada – w Światowym Dniu Wegan 🙂

3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką:

Weganizm
Schudnij, Uzdrów ciało, Zmień świat

Kathy Freston jest autorką wielu bestsellerów New York Timesa, skupiającą się na zdrowym życiu i świadomym odżywianiu. W swoich publikacjach zachęca czytelnika do zdrowszego, szczęśliwszego oraz pełniejszego życia. Teraz przekazuje Ci książkę zawierającą wyjątkowe informacje o jedzeniu, zdrowiu i środowisku. To przewodnik o dokonywaniu wyboru – wyboru, przynoszącego same korzyści.

W sercu „Weganizmu” leży wiara autorki, że poprzez stopniowe zmiany w kierunku pełnowartościowej, roślinnej diety, stracimy zbędne kilogramy, uwolnimy ciało od tak poważnych chorób jak rak, cukrzyca czy dolegliwości układu krążenia i stworzymy bardziej pokojowy i przyjazny świat. Zachęca w niej do zdrowego stylu życia poprzez łatwą modyfikację ulubionych potraw tak, by stały się one smacznymi, odżywczymi wersjami dań, które do tej pory uwielbialiśmy.

Książka wypełniona jest faktami, opowieściami ludzi, którzy poprawili swoją wagę oraz stan zdrowia po wprowadzeniu zmian. Zawiera również rozdziały, w których odpowiedzi na pytania udzielają znani naukowcy. Znajdziesz w niej także praktyczny przewodnik, dzięki któremu stopniowo staniesz się coraz zdrowszy i pełen harmonii. Więcej…

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl
2. Konkurs trwa od dnia 12.10.2012 do 28.10.2012 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29.07.1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres portal@wegetarianie.pl autorskiej odpowiedzi na temat zadany w informacji o konkursie.
5. Spośród nadesłanych odpowiedzi organizator wybierze 3 laureatów.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania na łamach portalu Wegetarianie.pl odpowiedzi uczestników konkursu.
6. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
7. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl