Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nakładem Wydawnictwa Publicat ukazała się właśnie polska wersja książki Paula McCartneya „Poniedziałki bez mięs”. Książka jest częścią prowadzonej od 2009 roku kampanii 'Meat Free Monday’, w której były członek The Beatles wraz z córkami Stellą i Mary promują rezygnację ze spożywania mięsa jako istotny krok w kierunku przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

Ta pieknie wydana książka prezentuje 52 zestawy wegetariańskiego menu, na które składają się przepisy na dania główne oraz na pozostałe posiłki. Znajdziecie w niej urozmaicone propozycje dostosowane do pór roku: pyszne wiosenne zupy, oryginalne letnie sałatki, niezwykłe jesienne zapiekanki i rozgrzewające zimowe gulasze, które zainteresują nawet największych sceptyków kuchni bezmięsnej. Więcej o książce…

Uwaga, konkurs!
Zaproponuj potrawę, która Twoim zdaniem będzie w stanie zachwycić nawet największych sceptyków kuchni wegetariańskiej i zachęcić ich do choćby częściowego ograniczenia mięsa w swojej diecie.
Na propozycje przepisów (składniki, sposób wykonania i zdjęcie potrawy) czekamy pod adresem portal@wegetarianie.pl do 30 listopada.
Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy świeżutkimi egzemplarzami książki „Poniedziałki bez mięs”.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl