Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dostępne są nowe koszulki z wzorami wybranymi w konkursie na nadruk promujący wegetarianizm/weganizm/prawa zwierząt, a także nowe rozmiary ze starszymi wzorami. W naszym sklepie czeka na Was także świeżutkie, majowe wydanie Magazynu VEGE, a w dziale z książkami arcyciekawe nowości będące kopalnią wiedzy na temat diety roślinnej.

Zapraszamy do zamawiania koszulek z nowym wzorem Nikt nie potrzebuje futra norki, oprócz norki. Powróciły również lubiane przez Was koszulki ze świnką GO VEGGIE oraz Pan Tofu w wersji na czarne t-shirty, w różnorakich fasonach i rozmiarach.

www.wegestudio.pl/pl/c/KOSZULKI/1

Z nowości polecamy wspaniałą książkę Dieta roślinna na co dzień – prawdziwą kopalnię wiedzy o diecie roślinnej oraz Talerz zdrowia, traktującą o uzdrawiającej mocy pożywienia. Książki te udowadniają, że dieta oparta na produktach pochodzenia roślinnego jest wstanie zapewnić nam zdrowie i optymalne warunki rozwoju.

Na Wegestudio.pl czeka na Was także świeżutkie wydanie Magazynu VEGE. W majowym numerze, oprócz wielu porad, pysznych przepisów, recenzji i wiadomości, znajdziecie także wywiad z Patrikiem Baboumianem – najsilniejszym weganinem na świecie, zwycięzcą niemieckich zawodów Strong Man, obszerny artykuł o wegańskiej ciąży, o (nie)testowaniu na zwierzętach w kontekście ostatnich zmian w przepisach unijnych, o tym jak przemycić dziecku zdrowe produkty w diecie. Zachęcamy do lektury:
www.wegestudio.pl/pl/p/Magazyn-VEGE-maj-2013/272

Polecamy!

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl