Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

18 maja ukazała się książka Zielenina na talerzu napisana przez autorkę znanego wegetariańskiego bloga 'Zielenina’. Ta pięknie wydana książka kulinarna stanowi kompozycję ponad 100 nowych, oryginalnych przepisów na kolorowe i pyszne śniadania, obiady, kolacje i desery – podzielonych zgodnie z porami roku.

Kuchnia wegetariańska nie musi być nudna i trudna! Ta książka udowadnia, że bez problemów można zamienić dotychczasową dietę na talerz pysznej zieleniny.

Książkę można kupić na naszej stronie. Dodatkowo, do końca maja obowiązuje niższa cena:
www.wegestudio.pl/pl/p/Zielenina-na-talerzu-wegetariansko-sezonowo-lokalnie/451

Magdalena Cielenga-Wiaterek, autorka słynnego bloga Zielenina, pokazuje, że kuchnia wegetariańska jest łatwa i pyszna. Kolorowe i proste w przygotowaniu dania kuszą sezonowymi składnikami, które można kupić w każdym sklepie.

To książka nie tylko dla wegetarian, ale dla każdego, kto ma ochotę wzbogacić swoje codzienne menu o zdrowe i smaczne dania pełne kasz, warzyw i owoców doprawione pachnącymi ziołami.

Niemal 300 stron z przepisami ilustrowanymi apetycznymi fotografiami, przedstawionymi sezonowo, z podziałem na pory roku, z których większość to receptury wegańskie.

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl