Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone


Nasz wege sklep kończy właśnie 6 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami. Przygotowaliśmy dla Was urodzinowe niespodzianki – atrakcyjny rabat na wszystkie produkty w sklepie oraz upominki premiujące zamówienia. Zapraszamy!

  • Do końca września korzystajcie z urodzinowego rabatu -10% na wszystkie produkty w sklepie! Wystarczy podczas zakupów wpisać hasło URODZINY w pole 'kupon rabatowy’.
  • Każdy, kto do końca września dokona dowolnego zakupu na kwotę powyżej 100 złotych, dodatkowo otrzyma od nas urodzinowy BONUS, który dołączymy do zamówienia. Do wyboru jest publikacja Przepisy wegetariańskie – dla początkujących, zawierająca kilkadziesiąt przepisów, magazyn Slowly Veggie, nr 1/2015 – wysokiej jakości dwumiesięcznik z kuchnią wegetariańską i wegańską lub archiwalne wydanie Magazynu VEGE.

    O chęci otrzymania upominku należy poinformować na etapie składania zamówienia, wpisując jego nazwę w pole 'Uwagi’.

  • Przy zamówieniach powyżej 150 zł wysyłka jest darmowa 🙂


    Sklep Wegestudio.pl oferuje oryginalne wege koszulki, torby i kubki z niebanalnymi nadrukami, książki o wegetarianizmie i prawach zwierząt, wegańskie kosmetyki ekologiczne i make-up, a także niepowtarzalną biżuterię i artykuły papiernicze z recyklingu, wykonywane ręcznie przez wegetarian.


    Nadesłał/a: Wegetarianie.pl