Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Objęliśmy patronat nad polską premierą książki Henrietty Inmann – zawodowego cukiernika, która prezentuje przepisy na klasyczne wypieki i desery, jakie można spotkać w cukierniach, ale przygotowane z naturalnych, zdrowych składników.

Marzysz o zaspokojeniu apetytu na „małe co nieco” bez wyrzutów sumienia? Szukasz przepisów na pyszne i pełne aromatu klasyczne wypieki, ale przygotowane na zdrowy sposób? Jeśli tak, ta książka jest dla Ciebie!

W środku znajdziesz ponad 75 przepisów na słodkie i wytrawne wypieki oraz pyszne desery na wysokim poziomie. To idealna propozycja dla tych, którzy zrezygnowali ze spożywania glutenu, nabiału i rafinowanego cukru, ale nie chcą rezygnować z dobrego smaku.

Książkę można nabyć w naszym sklepie:
www.wegestudio.pl/pl/p/Zdrowe-desery-i-wypieki/529

O autorce:

Henrietta Inman jest utalentowanym cukiernikiem oraz właścicielem dwóch cukierni: Henrietta Inman Pâtissière i Hen’s Clean Cakes. Zajmuje się też prowadzeniem pokazów i warsztatów cukierniczych, jak również prowadzi znany blog www.henscleanscakes.com oraz publikuje swe przepisy w czasopismach. Autorka pracowała w wielu znanych i nagradzanych cukierniach.

Polecamy!!!

Nadesłał/a: Wegetarianie.pl