Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy do udziału we wrześniowej edycji konkursu kulinarnego. Ta edycja będzie wyjątkowa, bowiem tematem i zarazem nagrodami konkursowymi są wegańskie lody. Najciekawsze propozycje przepisów wybierze Partner konkursu – wegańska lodziarnia MICARE vegan ice cream, której specjalnością są naturalne, rzemieślnicze lody roślinne o kremowej konsystencji. Czekają wspaniałe lodowe nagrody i specjalne wyróżnienie!

Czekamy na Wasze autorskie pomysły przepisów na roślinne lody, które można wykonać w domowej kuchni – od sorbetów do tych kremowych, o gładkiej, „mlecznej” konsystencji. Liczymy na ciekawe połączenia smaków, owoców i ziołowych, czy nawet warzywnych dodatków. Zapraszamy do dzielenia się pomysłami!

Spośród osób, które nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają lody z pracowni Micare. Są to wysokiej jakości lody rzemieślnicze, wytwarzane na bazie ekologicznych produktów, bez użycia konserwantów, polepszaczy smaku i sztucznych barwników. Nie zawierają takich składników jak: mleko krowie, jaja, dwutlenek siarki czy siarczyny.

Dodatkowo jedna ze zwycięskich propozycji otrzyma specjalne wyróżnienie! Zaproponowany pomysł zostanie profesjonalnie zrealizowany przez pracownię Micare i pojawi się w ofercie lodziarni!!!

Wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie otrzymają Bon rabatowy do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie Wege Studio.

Na zgłoszenia czekamy do 24 września włącznie.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa w dniach 1- 24 września 2017 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Jedna osoba może nadesłać jeden przepis.
6. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
7. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl