Wegetarianie.pl
Portal Wegetarian
  Witaj Gość  Rejestracja | Logowanie
     

WIADOMOŚCI

CZYTELNIA

KUCHNIA

SPOŁECZNOŚĆ

Kliknij
Metoda sortowania

 Znaleziono 6 lista, Wyswietla 1 - 6
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyTantal owczarek podhalański ()
Tantal to młody, piękny pies w typie owczarka podhalańskiego. Pod opiekę Fundacji Bono – Pomoc Podhalanom w potrzebie, trafił na początku lata. Był zabiedzony i bardzo chudy. Przebywa w zaufanym domu tymczasowym, gdzie dzięki troskliwej opiece odzyskał siły, doszedł do siebie i odzyskał radość życia, jednak ze względu na problemy z trzustką nadal wymaga specjalnego żywienia. Ten młody, wesoły pies zasługuje na nowy, kochający dom.

Tantal jest bardzo towarzyski. Bardzo lubi zabawy i spacery z opiekunami. Uwielbia dzieci – jest delikatny i cierpliwy. Dobrze dogaduje się także z innymi psami. Jak na owczarka podhalańskie przystało, jest wzorowym stróżem. Będzie prawdziwym przyjacielem dla nowego właściciela.

Tantal został wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Czeka na adopcję!

Jeżeli chciałbyś dać Tantalowi
...
Więcej...
Lokalizacja : pomorskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyMirabelka - podhalanka po przejściach ()
Koty mają podobno 7 żyć... nie wiemy ile życ ma Mirabelka, ale na pewno w 3 lata pobiła ten rekord. Kilka razy skazywano ją na eutanazję a w najlepszym razie na kalectwo uniemożliwiające normalną egzystencję. Na przekór wszystkim diagnozom, pod opieką oddanych, wspaniałych ludzi, dzięki intensywnej rehabilitacji Mirabelka odzyskuje psychiczną i fizyczną sprawność. Sunia przeżyła wypadek komunikacyjny, w którym uszkodzona została miednica i kość udowa. Zły człowiek spowodował wypadek i zostawił ją na pewną śmierć... Przez długi czas jej towarzyszem był tylko ból i strach.
Mirabelka długo nie mogła zaufać nikomu- bała się ludzi, innych psów, unikała interakcji. Rehabilitacja była długotrwała, chwilami bolesna i trudna, co odbiło się na jej widzeniu świata i spowodowało wycofanie i nieufność. Na szczęście to
...
Więcej...
Lokalizacja : zachodnio-pomorskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyOwczarek podhalański Bamper ()
Bamper to 3 letni samiec. Od szczeniaka mieszkał w mieszkaniu , ale jego Pan musiał wyjechać za ocean .... niestety nie mógł zabrać psa ze sobą i tak Bamper trafił pod opiekę Fundacji Bono. Pies jest zadbany, na bieżąco szczepiony, czesany itd. W ubiegłym roku był na szkoleniu. Nie sprawia kłopotów, nie niszczy w domu, nie wyje itd. ale ciągnie na smyczy i ma dużo energii...Niezbyt dobrze toleruje inne samce i psy nie znające psiego savoir vivre. Nie lubi także pijanych mężczyzn... Poza tym to fajny pies. Kocha przestrzeń, las, pola i trawy - tam szaleje jak szczeniak . Jego opiekun powinien być osobą konsekwentną, spokojną i cierpliwą.
Pies przebywa obecnie w Rudzie Śląskiej, jest wykastrowany, zaszczepiony i czeka
...
Więcej...
Lokalizacja : śląskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyAjax – owczarek podhalański, wiern ... ()
Ajax to starszy pies w typie owczarka podhalańskiego. Trafił pod opiekę Fundacji Bono, która pomaga owczarkom podhalańskim w potrzebie, w bardzo złym stanie. Ajax był wyczerpany i zaniedbany. Zbyt długie pazury uniemożliwiały mu poruszanie się, a sierść nadawała się jedynie do zgolenia. Jednak po kilku miesiącach troskliwej opieki, pies odbudował się fizycznie i psychicznie, a futro szybko odrosło. Dzisiaj jest już innym psem, gotowym na adopcję.

Ajax jest spokojny, toleruje inne psy i bardzo lgnie do człowieka. Najlepiej czuje się na zewnątrz i chętnie spędza czas w ogrodzie. Uwielbia też spacery. Szukamy dla niego domu z ogrodem, gdzie będzie mógł zamieszkać. Jak na swój wiek i ograniczenie wynikające ze słabego wzroku jest psem aktywnym i zainteresowanym wszystkim, co dzieje
...
Więcej...
Lokalizacja : małopolskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyLawinia podhalanka szuka domu :) ()
Lawina to 5 letnia, śliczna suczka w typie owczarka podhalańskiego. Fundacja Bono, która pomaga owczarkom podhalańskim, została poproszona o pomoc w znalezieniu nowego domu dla suni z powodu wyprowadzki i niemożności zabrania jej do miasta. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w okolicy Jeleniej Góry.

Początki w nowym miejscu nie były dla niej łatwe. Trudno jej było zaakceptować zarówno nowych opiekunów jak i psa rezydenta owczarka podhalańskiego. Jednak po tygodniu nastąpiło przełamanie i od tamtej pory zachowuje się jakby od zawsze była z nimi.

Lubi przebywać w towarzystwie swoich opiekunów. Pieszczoch z niej, ale tylko dla swoich. Jest typowym owczarkiem podhalańskim, bardzo dobrze stróżuje i na jej teren obcy mają zakaz wstępu. Opiekunów uważa za swoje stado, w którym
...
Więcej...
Lokalizacja : dolnośląskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyMandi - młody podhalan szuka domu ()
Mandi pierwsze miesiące swojego życia spędził na Podhalu. Ale nie pilnował owiec i nie biegał po tatrzańskich halach jak przystało owczarkowi podhalańskiemu, ale stał przypięty krótkim, ciężkim łańcuchem do ściany jakiejś rupieciarni. Ten dumny, około dwuletni przedstawiciel najpiękniejszej polskiej rasy psów nie miał nawet budy, która chroniłaby go przed deszczem i mrozem. Z głodu jadł siano. Na szczęście zobaczyli go ludzie wrażliwi na los zwierząt i Mandi trafił pod opiekę fundacji Bono. Pomimo złego traktowania przez poprzedniego właściciela Mandi okazał się psem wesołym i bardzo przyjacielskim. Nie mógł się nacieszyć bieganiem po zielonej trawce i z radości, że w końcu ma budę zaczął się w niej wylegiwać od czasu do czasu obgryzając jakąś deskę.
Mandi nie przepada za kotami, które
...
Więcej...
Lokalizacja : pomorskie 


Ostatnio dodane
Praca > dam pracę : Praca przy pieczeniu ciast, ci...
Kącik towarzyski : Poznam wege-przyjaciół
Kącik towarzyski : wegetarianka z Poznania pozna ...
Mieszkanie/pokój > oferuję : warszawa pokój

Więcej kategorii
Kącik towarzyski | Mieszkanie/pokój | Pomoc/wolontariat | Pozostałe | Praca | Zwierzaki
kategorie w bazie danych : 12     Ogłoszenia w bazie danych : 11

Szukaj  
(Używaj przecinka, aby wprowadzić kilka słów !)
Pn_zClassifieds 2.1 by Technivore
Wegetarianie.pl
© 2005-2017 Wegetarianie.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone