Wegetarianie.pl
Portal Wegetarian
  Witaj Gość  Rejestracja | Logowanie
     

WIADOMOŚCI

CZYTELNIA

KUCHNIA

SPOŁECZNOŚĆ

Kliknij

Ostatnio dodane

Metoda sortowania

 10 Ostatnio dodane
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyNowa, ciekawa strona o zdrowym odżywiani ()
Wszystko znajdą Państwo na tym portalu, gorąco zachęcam.

Ajurweda, joga i zdrowe odżywianie.

http://mojamandala.pl/moja-mandala-moj-nowy-projekt/
...
Więcej...
Kategoria. : Pozostałe
Lokalizacja : - 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyTowarzyskie ()
Szukam Wegetarianina w wieku 20-22 lata dla ładnej Wegetarianki z Zagłębia Dąbrowskiego.
Więcej...
Kategoria. : Kącik towarzyski
Lokalizacja : - 
Kliknij żeby zobaczyć szczegóły Darmowe zajęcia jogi w ramach akcji "Re: ... ()
Fabryka Energii – Centrum Jogi, podobnie jak w zeszłym roku, włącza się w ogólnopolską akcję walki z depresją „RE:akcja w depresji”. Zeszłoroczne zajęcia, na które bardzo licznie przybyliście, pokazały nam, jak bardzo istotna jest ta walka i jak wielu osobom potrzebna.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych zajęć jogi w niedzielę 05.03.2017
o godzinie 10:30.

Wejdź na matę i doświadcz chwili tylko ze sobą, gdzie nie liczy się przeszłość ani przyszłość, gdzie ważne jest tylko to, co tu i teraz. Zrób głęboki wdech i poczuj, jak jak Twoje Ciało przebudza się z letargu i nabiera chęci do działania. Potem zrób wydech i poczuj jak cały stres i napięcie odchodzą. Przyjdź, doświadcz, sprawdź, co się
...
Więcej...
Kategoria. : Pozostałe
Lokalizacja : dolnośląskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegóływegetarianka z Poznania pozna przyjaciel ()
Jestem wegetarianką od około 19 lat. Myślę że wegetarianizm zdefiniował mnie po takim czasie, nie wyobrażam sobie innego życia nawet jeśli oznaczało by to życie w pojedynkę, na przekór otoczeniu, które nie rozumie moich wyborów.
Lubię zwierzęta, przyrodę, jestem osobą spokojną, harmonijną. W czasie wolnym sporo czytam bądź napędzam się pedałując po okolicy bliższej i dalszej.
Miło mi będzie poznać kogoś podobnego, kogoś kto szuka stabilizacji w życiu, drugiej połówki.
kontakt - nova.nike@wp.pl
...
Więcej...
Kategoria. : Kącik towarzyski
Lokalizacja : wielkopolskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegóływarszawa pokój ()
Od połowy sierpnia lub od września wynajmę pokój miłej osobie.
Lokalizacja: granica Żoliborza z Bielanami, 6 min. autobusem do metra, 30 min. rowerem do Kampinosa,
700zl wliczajac media
kontakt 795845737
...
Więcej...
Kategoria. : Mieszkanie/pokój > oferuję
Lokalizacja : mazowieckie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyTantal owczarek podhalański ()
Tantal to młody, piękny pies w typie owczarka podhalańskiego. Pod opiekę Fundacji Bono – Pomoc Podhalanom w potrzebie, trafił na początku lata. Był zabiedzony i bardzo chudy. Przebywa w zaufanym domu tymczasowym, gdzie dzięki troskliwej opiece odzyskał siły, doszedł do siebie i odzyskał radość życia, jednak ze względu na problemy z trzustką nadal wymaga specjalnego żywienia. Ten młody, wesoły pies zasługuje na nowy, kochający dom.

Tantal jest bardzo towarzyski. Bardzo lubi zabawy i spacery z opiekunami. Uwielbia dzieci – jest delikatny i cierpliwy. Dobrze dogaduje się także z innymi psami. Jak na owczarka podhalańskie przystało, jest wzorowym stróżem. Będzie prawdziwym przyjacielem dla nowego właściciela.

Tantal został wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Czeka na adopcję!

Jeżeli chciałbyś dać Tantalowi
...
Więcej...
Kategoria. : Zwierzaki > do oddania
Lokalizacja : pomorskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyMirabelka - podhalanka po przejściach ()
Koty mają podobno 7 żyć... nie wiemy ile życ ma Mirabelka, ale na pewno w 3 lata pobiła ten rekord. Kilka razy skazywano ją na eutanazję a w najlepszym razie na kalectwo uniemożliwiające normalną egzystencję. Na przekór wszystkim diagnozom, pod opieką oddanych, wspaniałych ludzi, dzięki intensywnej rehabilitacji Mirabelka odzyskuje psychiczną i fizyczną sprawność. Sunia przeżyła wypadek komunikacyjny, w którym uszkodzona została miednica i kość udowa. Zły człowiek spowodował wypadek i zostawił ją na pewną śmierć... Przez długi czas jej towarzyszem był tylko ból i strach.
Mirabelka długo nie mogła zaufać nikomu- bała się ludzi, innych psów, unikała interakcji. Rehabilitacja była długotrwała, chwilami bolesna i trudna, co odbiło się na jej widzeniu świata i spowodowało wycofanie i nieufność. Na szczęście to
...
Więcej...
Kategoria. : Zwierzaki > do oddania
Lokalizacja : zachodnio-pomorskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyOwczarek podhalański Bamper ()
Bamper to 3 letni samiec. Od szczeniaka mieszkał w mieszkaniu , ale jego Pan musiał wyjechać za ocean .... niestety nie mógł zabrać psa ze sobą i tak Bamper trafił pod opiekę Fundacji Bono. Pies jest zadbany, na bieżąco szczepiony, czesany itd. W ubiegłym roku był na szkoleniu. Nie sprawia kłopotów, nie niszczy w domu, nie wyje itd. ale ciągnie na smyczy i ma dużo energii...Niezbyt dobrze toleruje inne samce i psy nie znające psiego savoir vivre. Nie lubi także pijanych mężczyzn... Poza tym to fajny pies. Kocha przestrzeń, las, pola i trawy - tam szaleje jak szczeniak . Jego opiekun powinien być osobą konsekwentną, spokojną i cierpliwą.
Pies przebywa obecnie w Rudzie Śląskiej, jest wykastrowany, zaszczepiony i czeka
...
Więcej...
Kategoria. : Zwierzaki > do oddania
Lokalizacja : śląskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyAjax – owczarek podhalański, wiern ... ()
Ajax to starszy pies w typie owczarka podhalańskiego. Trafił pod opiekę Fundacji Bono, która pomaga owczarkom podhalańskim w potrzebie, w bardzo złym stanie. Ajax był wyczerpany i zaniedbany. Zbyt długie pazury uniemożliwiały mu poruszanie się, a sierść nadawała się jedynie do zgolenia. Jednak po kilku miesiącach troskliwej opieki, pies odbudował się fizycznie i psychicznie, a futro szybko odrosło. Dzisiaj jest już innym psem, gotowym na adopcję.

Ajax jest spokojny, toleruje inne psy i bardzo lgnie do człowieka. Najlepiej czuje się na zewnątrz i chętnie spędza czas w ogrodzie. Uwielbia też spacery. Szukamy dla niego domu z ogrodem, gdzie będzie mógł zamieszkać. Jak na swój wiek i ograniczenie wynikające ze słabego wzroku jest psem aktywnym i zainteresowanym wszystkim, co dzieje
...
Więcej...
Kategoria. : Zwierzaki > do oddania
Lokalizacja : małopolskie 
Kliknij żeby zobaczyć szczegółyLawinia podhalanka szuka domu :) ()
Lawina to 5 letnia, śliczna suczka w typie owczarka podhalańskiego. Fundacja Bono, która pomaga owczarkom podhalańskim, została poproszona o pomoc w znalezieniu nowego domu dla suni z powodu wyprowadzki i niemożności zabrania jej do miasta. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w okolicy Jeleniej Góry.

Początki w nowym miejscu nie były dla niej łatwe. Trudno jej było zaakceptować zarówno nowych opiekunów jak i psa rezydenta owczarka podhalańskiego. Jednak po tygodniu nastąpiło przełamanie i od tamtej pory zachowuje się jakby od zawsze była z nimi.

Lubi przebywać w towarzystwie swoich opiekunów. Pieszczoch z niej, ale tylko dla swoich. Jest typowym owczarkiem podhalańskim, bardzo dobrze stróżuje i na jej teren obcy mają zakaz wstępu. Opiekunów uważa za swoje stado, w którym
...
Więcej...
Kategoria. : Zwierzaki > do oddania
Lokalizacja : dolnośląskie 

Wszystkie kategorie
Kącik towarzyski | Mieszkanie/pokój | Pomoc/wolontariat | Pozostałe | Praca | Zwierzaki
kategorie w bazie danych : 12     Ogłoszenia w bazie danych : 12

Szukaj  
(Używaj przecinka, aby wprowadzić kilka słów !)
Pn_zClassifieds 2.1 by Technivore
Wegetarianie.pl
© 2005-2017 Wegetarianie.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone