Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Buty  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
06/10/2006 9:53 pm  

Mam taki problem, chcialabym sobie kupic buty nieskorzane na Zimę i nie za bardzo wiem jak rozpoznac ktore to sa te skorzane a ktore nie 😀 To jest moj pierwszy sezon wege i dopiero sie wprawiam w zakupy wegetariańskie. Mam nadzieje ze mi pomozecie.

Acha i jeszcze jedno czy ktos wie gdzie w Łodzi jest taka mozliwosc?


OdpowiedzCytat
joasiotek
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 232
06/10/2006 10:00 pm  

myślę, że jak buty będą ze skóry to ty będziesz o tym wiedziała. Co do sklepu, to pójdź do ambry, ona jest najlepsza:). Podpowiem ci, że skórzane buty są strasznie drogie i na 100% sprzedawca będzie o tym wiedział (chyba, że kupujesz w ciucholandzie 🙂 . Oczywiście, przyjmij to jako żart, nie jako kpinę :angel: ).

<A HREF=


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
06/10/2006 10:03 pm  

[IMG] [/IMG]
Na obuwiu muszą znajdować się takie oznaczenia, trzy, dotyczące wierzchu, wkładki i podeszwy.

[edytowane 6/10/2006 od katrinko]


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
06/10/2006 10:06 pm  

Ja wiem, ja wiem! bo właśnie sobie kupiłam takie kozaczko glany na zimę i jestem baaardzo zadowolona:) wczoraj zaliczyły swój pierwszy koncert a że był to Closterkeller to start miały dobry:) Kupione w Deichmanie za 80 zeta; jes tam spory wybór nieskórznych bucków na zime, sklepy w Łodzi sa w Galerii i Manufakturze; a firma co robi te buciki to Graceland.

O, ze znaczkami mnie Katrinko ubiegła:)

Miłych zakupów, jak chcesz możemy sie umówic razem na polowanie na buty, pisz na PM:)

[edytowane 6/10/2006 od Maze]

[edytowane 6/10/2006 od Maze]


OdpowiedzCytat
joasiotek
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 232
06/10/2006 10:13 pm  

[IMG] [/IMG]
Na obuwiu muszą znajdować się takie oznaczenia, trzy, dotyczące wierzchu, wkładki i podeszwy.

[edytowane 6/10/2006 od katrinko]

a to ciekawe, prubowałam znaleźć oznaczenia na moich butach, ale nic na nich nie było. To pewnie dlatego, że wszystkie moje buty są z Ameryki.

<A HREF=


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
06/10/2006 11:09 pm  

W Ameryce, podejrzewam, nie muszą się trzymać polskich przepisów dotyczących oznaczania obuwia 😉 A te obrazki to może być naklejka na podeszwie, naklejka albo wszywka wewnątrz buta, mogą być też na metce.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
07/10/2006 3:53 pm  

Joasiotek niby tak ale wciąż mam watpliwosci bo czasem sa tanie skory jak ktos che na chama sprzedac czy pozbyc się towaru

Katrinko dzieki to na pewno pomoze 😉

Maze nie che glanow bo to sa bardzo ciezkie buty tak smao jak martensy 😉 a czy Deichman jest w Galrii?
Jasne możemy 😉 wysle priva 😀 milo by mieć jakas znajoma wegetariankę bo zadnej do tej pory nie mialam oprocz dwoch jaroszek ale niestety w innym miescie 😡 u rodzince na Sląsku...a to troche za daleko 😀


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
07/10/2006 3:54 pm  

W Ameryce, podejrzewam, nie muszą się trzymać polskich przepisów dotyczących oznaczania obuwia 😉 A te obrazki to może być naklejka na podeszwie, naklejka albo wszywka wewnątrz buta, mogą być też na metce.

a ja znowu slyszalam ze wszystkie buty z Ameryki powinny miec oznaczenia. tak smao jak z zywnoscia pisze ktora jest wege a ktora nie 😀 😀


OdpowiedzCytat
vesta
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 38
07/10/2006 5:53 pm  

jeszcze raz, to buty powinny mieć takie znaczki? czy akurat takich nie mogą mieć?


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
07/10/2006 6:04 pm  

LOL, i tłumacz człowieku jak...

Jak chcesz miec buty nieskórzane, nie kupujesz takich które mają cokolwiek (podeszwe, wyściółke lub pokrycie ) ze skóry, czyli ze znaczkeiem "skóra" tzn obrazek przedstawiający zarys zwierzęcej skórki- w poście Katrinko pierwszy i drugi; a wybierasz takie z rombikem albo płócienkiem.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
07/10/2006 6:32 pm  

😀 😀


OdpowiedzCytat
joasiotek
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 232
07/10/2006 9:49 pm  

W Ameryce, podejrzewam, nie muszą się trzymać polskich przepisów dotyczących oznaczania obuwia 😉 A te obrazki to może być naklejka na podeszwie, naklejka albo wszywka wewnątrz buta, mogą być też na metce.

a ja znowu slyszalam ze wszystkie buty z Ameryki powinny miec oznaczenia. tak smao jak z zywnoscia pisze ktora jest wege a ktora nie 😀 😀

ciekawa jestem tych oznaczeń na żywności. Nie musiałabym nawet czytać składu...ktoś może mi napisać, jakie to oznaczenia? Byłabym wdzięczna 🙂 .

<A HREF=


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
08/10/2006 2:58 pm  

Powinny miec znaczki ekologiczne.Z tego co pamietam jest narysowana roslinka. Ale jak to wyglada to to nie wiem 😀


OdpowiedzCytat
joasiotek
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 232
08/10/2006 3:59 pm  

Powinny miec znaczki ekologiczne.Z tego co pamietam jest narysowana roslinka. Ale jak to wyglada to to nie wiem 😀

AAAAAAA...!!!!!!! NIE MOGĘ SIĘ DOSZUKAĆ ŻADNEJ ROŚLINKI NA ŻADNYM PRODUKCIE W MOJEJ LODÓWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wydawało mi się, że to co jem, jest w pełni wegetariańskie 🙁

<A HREF=


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
08/10/2006 4:16 pm  

hehe pytalas o produkty z Anglii wiec odpowiedzialam. Glownie chodzi o produkty typu batoniki a nie o warzywa czy owoce to wiadomo ze sa produkty wegetarianskie.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca