Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kurtki z "futerkiem"  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
28/10/2006 6:15 pm  

Majunta to marzenie ściętej głowy;D Większość sklepów polega na masówkach. Ja już byłam się rozejrzeć za czymś w moim stylu i nawet udało mi się znaleźć dwie kurteczki. Ale którą wybiorę? hmmm to się okaże. Pozdrówki 😛


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
29/10/2006 2:57 pm  

ja mam jedną kurtkę z futrkiem, ale takim wełniano materiałowym i kupiłam ją bo kosztowała 19zł 😀 i była ocieplana-więc na jesień w sam raz. Zakupu innych futerkowych ciuchów nie planuję.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
02/11/2006 1:53 pm  

na te sztuczne futra trzeba uwazac,bo podobno czesto sie zdarza,ze chinczycy nam wciskaja towar jako sztuczny a to futra psow czy kotow..gdzies czytalam o testach DNA wykonywanych w tej sprawie,ale to akurat nie w naszym kraju...


OdpowiedzCytat
majunta
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 19
03/11/2006 8:57 pm  

Hura! Jednak udało mi się kupić coś bez futerka:) Nie myślałam wcześniej o sztruksowym płaszczyku, ale jak zobaczyłam ten musiałam go mieć:) Oczywiście przedtem przekopałam całe centrum handlowe centrum i zdążyłam już stracić nadzieję. Z nieba mi spadł ten płaszcz:)


OdpowiedzCytat
Chill-y-Ta
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 7
04/11/2006 10:13 pm  

ja sama kiedys miałam kurtke ze sztucznym fitrem ale bylo różowe więc nikt nie miał chyba wątpliwości...za to moja kumpela z ignorancji kupiał sobie torbe calą obszytą prawdziwym futrem,jak jej to uświadomilam to mało się nad nią nie popłakała....zdechła tona jakiś zwierzątek żeby panienka miała torebke...
nie mam nic do mody ale zawsze można nosić sztuczne.jakby ludzie zwracali na to uwage i nie kupowali prawdziwych to zapewne mały popty ograniczylby rzeż.


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
05/11/2006 5:22 pm  

Ja mam taką kurtkę z puchem przy kapturze (bo to jest taki puch a nie futerko) Kupiłem ją 2 lata temu nieświadom, że za jakiś czas wszyscy będą w takich chodzić. Ale ja mam to szczęście, że i puch i kaptur mogę osobno odczepić:-)
Kiedyś fleki były modne ale to tylko sezonowo, ja jednego fleka nosiłem przez 8 lat do tąd aż już nie miałem żadnego oryginalnego szwó na nim.. Teraz będzie to samo zima, dwie i ludzie znajdą sobie coś innego a ja przez najbliższe 8 lat będę łaził w kurtce z puchem 😀


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
07/11/2006 10:28 am  

dostałam w prezencie od Taty dżinsową,ocieplaną kurteczkę na jesień...całkiem całkiem,tylko ciut za duża. Koło kołnierza ma trochę futerka,pierwsza reakcją było przerażenie i podejrzliwośc czy to aby przypadkiem nie jest prawdziwe,ale okazało się,że futro jest sztuczne(pewnie jak większość w sprzedaży-mam taką nadzieję)

kurteczkę i tak pewnie będe nosić za rok(i przez następne kilka lat z niej korzystać),więc moda tego sezonu się totalnie nie przejmuje(zresztą jak zawsze),chodze w tym w czym czuję sie dobrze.

Ps musze przyznać,że mój Tatuś ma dobry gust,rok temu dostałam kapitalną w zielone moro kurtkę, z wyszywaną aplikacją na pól pleców.


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
09/11/2006 1:12 am  

No ja przeważnie nosiłam długie płaszcze...a w zeszłym roku moja mam kupiła sobie taką właśnie kurteczke z futerkiem(sztucznym oczywiście) i wiecie co po kilku wyjściach stwierdziła,że coś jej w niej nie pasi i dała ją mi 😛 ,a ze wiele nie róznimy się rozmiarami, to jest i dla mnie dobra.więc ją noszę i nawet mi się ona podoba. 😀


OdpowiedzCytat
zoi
 zoi
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 7
14/11/2006 3:09 pm  

Duży wybór kurtek bez futerek (jak jest sztuczne zawsze można przecież odpruć) jest zwykle w sklepach z odzieżą turystyczną, odzież w góry np. (campus, milo, wolfskin, northface itd.), nie jakieś tam lumpiarskie cropy czy coś w tym stylu. Są i tańsze firmy i b. drogie, także zawsze coś się znajdzie.

Pomagajcie schroniskom dla koni...np. www.nasza-szkapa.idl.pl www.przystanocalenie.pl


OdpowiedzCytat
Apulejusz
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 124
10/01/2007 7:51 pm  

Kiedyś fleki były modne ale to tylko sezonowo, ja jednego fleka nosiłem przez 8 lat do tąd aż już nie miałem żadnego oryginalnego szwó na nim.. Teraz będzie to samo zima, dwie i ludzie znajdą sobie coś innego a ja przez najbliższe 8 lat będę łaził w kurtce z puchem 😀

Podoba mi się!! Grunt to własne upodobania!! 🙂 Ja mam za to swój ulubiony płaszczyk (czarny) i chodzę w nim już piątą zimę. Uwielbiam go i nie mam zamiaru wyrzucać czy zamieniać.... 😛

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
10/01/2007 10:07 pm  

heh ja 3 rok z takim khaki wojskowym:D ukochane płaszcze góra!!!!!!!!!!!!!!

hide and seek


OdpowiedzCytat
Krusto
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 323
10/01/2007 10:12 pm  

Mniemam, że mowa o Bundeswerach? 🙂 A tak wogóle w tym roku to już chyba nie będzie potrzebna mi kurtka 😀 Jak tak dalej bedzie taka pogoda 🙂


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
10/01/2007 10:34 pm  

Pogoda jest świeta...zawiodłam sie na tegorocznej "zimie".
Zimie bez sniegu 🙁
teraz to ja juz chce lato...:)


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca