Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Buty do jazdy konnej  

  RSS

Figaro
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2
22/01/2007 4:10 pm  

Czy jeśli jestem wege, nie toleruję skórzanych wyrobów to mimo to mogę kupić skórzane buty do jazdy konnej?
Szukałam takich z tworzywa sztucznego, ale po pierwsze szybko sie niszczą i nie jest są zbyt dobre, po drugie muszę mieć buty szyte na miarę, a nie wchodzi w grę, żebym jechała nie wiadomo ile kilometrów parę razy, że wszystko pomierzyć i poprzymierzać, a po trzecie szukałam bez skutku. Takie skórzane buty służyłyby mi z 6-7 lat, bo noga już mi nie rośnie. Rodzice mówią, że jedne buty to nic takiego, a w końcu naprawdę ich potrzebuję, ale sama już nie wiem co robić...

[edytowane 22/1/2007 od Figaro]

Adka


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
22/01/2007 6:21 pm  

Figaro, rob, jak uwazasz; jesli sa Ci potrzebne, kup.
Przypomina mi sie program Alego G, ktory zaprosiwszy kiedys dzialaczy na rzecz praw zwierzat, prowadzil z jednym z nich taka konwersacje:

-- So, ya don't eat any animals?
-- No, of course not!
-- And ya wouldn't do this in any situation?
-- I can't think of any situation that would lead to eating an animal.
-- Ok, what if they say: eat this chicken or we kill another chicken?

I tu pan stracil rezon...
😉

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
21/02/2007 12:09 pm  

tylo jedne buty, taak...
male pytanko- gdyby były z końskiej skóry tez byś je kupila?

i nie MUSISZ miec na miare; za to krowa MUSI mieć swoja skórke na sobie zeby żyć, prawda? świnka tez. i konik...

sa w sklepach jeżdzieckich bardzo ładne i wygodne oficerki z tworzywa, moje mam pare lat i słuza bezproblemowo, do tego sa duzo łatwiejsze w czyszczeniu i konserwacji id skórzanych.


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
21/02/2007 12:24 pm  

Rodzice mówią, że jedne buty to nic takiego,
[edytowane 22/1/2007 od Figaro]

😮 moge się założyć ze nie są wege, a po prostu nie mają ochoty zawracać sobie głowy twoimi butami, chcą iść na łatwizne ....
w 100% popieram Maze (chyba po raz pierwszy od jakiegoś czasu) 😛


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
23/07/2007 5:00 am  

A to jedziesz na jakies zawody czy cos? Że Ci oficerki sa potrzebne? 😉 Nie wystarcza zwykłe adidasy, w których też jest bardzo wygodnie? Ja ostatnio bez butów jexdziłam, na boso ale to na oklem.
Rób co chcesz, Twoje sumienie 😉 Ja bym nie kupiła. a jak ci tak bardzo zalezy na tym to szukaj az znajdziesz xP Pozdr.

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
23/07/2007 1:32 pm  

A no właśnie... jakieś zwykłe buty i czapsy dokupić 🙂 To chyba byłoby dobre rozwiązanie. Na allegro łatwo znalezc czapsy z np. eko skóry ^^


OdpowiedzCytat
Figaro
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2
23/07/2007 1:53 pm  

Na zawody to raczej nie pojadę na boso:).
Ale w końcu ciocia załatwiła mi oficerki... tak, z tworzywa. Rodzicom jeździć się nie chciało po nie, a na szczęście ciocia pomogła.
W każdym razie mam zestaw eco-czapsy (nie z allegro:)) i naprawdę wygodne adidasy, ale używam ich w treningach. Oficerki były konieczne.

Adka


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
23/07/2007 4:16 pm  

Na zawody to raczej nie pojadę na boso:).

A czemu nie? :D:D:D To takie orginalne by było 😀 😀

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
  
Praca