Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

trampki-pomóżcie!  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
16/11/2008 6:01 pm  

nie kazdy lubi kupowac przez internet :PPP ja nie lubie :PP


OdpowiedzCytat
pawel747
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 330
16/11/2008 6:42 pm  

Dopiero co chciałaś zamówić z ich zagranicznego sklepu lub przez znajomych ;p
Spoko.
Ja ostatnio kupuję przez Internet wszystko, co się da 🙂 Nie ma czego się bać.


OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
16/11/2008 9:40 pm  

No tak ale to chodzi o caonversy bo one jak maja jakis rozmiar to zawsze sa takie same :PP
internet samo zuo- świat robi się wirtualny !


OdpowiedzCytat
pawel747
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 330

OdpowiedzCytat
Frutaniva
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 187
16/11/2008 10:25 pm  

ach te conwerszy 😀


OdpowiedzCytat
doma-mika
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 63
16/11/2008 11:33 pm  

moje trampki rzadko kiedy przekraczaja wartosc 10zl.najlepsze moje trampki ever byly za 3.99:D
uwielbiam trampki,jedyne 'sluszne' buty.;p nosze je latem,zima.wszystkie moje buty to trampki,oprocz jednej pary adidasow.:D


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
10/04/2009 11:31 pm  

ja również uwielbiam trampki.
u mnie w Poznaniu jest masa sklepów Converse'a.
ja sobie upatrzyłam takie ładne różówe. 🙂 😎

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
xGetBoredx
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 216
11/04/2009 3:33 pm  

Uważajcie na trampkopodobne buty Vans'a bo mimo, że są tekstylne to mają dodatek zamszu ;( Vans robi super buty, ale niestety ma mało z kolekcji eko-friendly.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂


OdpowiedzCytat
Agutek
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 5
23/04/2009 3:06 am  

Tez jestem trampoholiczka 🙂 Ostatnio zlapalam 'okazje' conversa bo wyprzedawali stara kolekcje (a to jest to co tygryski kochaja najbardziej) i kupilam 2 pary za mniej niz normalnie jedna 😀 pelnia szczescia. A co do zamszu to widzialam trampy conversa z zamszu i jedna pare zrobiona z dzinsu ktore mialy wszyta skore (ta plakietka z napisem converse byla ze skory) Znosilam juz kilka conversow i nigdy nie mialam problemow z obcieraniem ani z niczym innym. Z tym ze normalnych z rynku za 9 zlotych tez znosilam sporo i problemow tez nie bylo 🙂


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
23/04/2009 3:21 am  

Tez kocham trampki;) I wyobrazcie sobie, 3 miasta i nie ma najtanszych trampkow:P Ponizej 30 zl nie znajdziesz... Moje juz pekly na pol, a na ostatnim w-fie zauwazylam cos zoltego przez podeszwe... O, to moja skarpetka:p czas kupic nowe:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
toffik15
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 21
18/06/2009 11:01 pm  

Zdecytowanie zgadam się z /Ula/. Ja również przez pewien czas marzyłam o conversach, a jako że należę do osób upartych-kupiłam je. Jednak teraz jestem bardzo niezadowolona z tego posunięcia. Moje również bardzo mnie obcierają i najzwyczajniej są niewygodne. Na dodatek mi trampki przestały się już podobać i teraz prawie nieużywane stoją na półce, a ja nie zamierzam ich sprzedać, ponieważ mam świadomość, że ich nowego posiadacza pewno również by obcierały...

Pozdrawiam
PS Ja moje trampki kupiłam w Bydgoszczy na ul. Gdańskiej

Magdalena


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
19/06/2009 3:25 am  

Jako, że aby kupić nowe conversy musiałbym upaść na głowę (nie obrażając nikogo 😉 ) wiosną zakupiłem trampki firmy HD rozpadły się chyba po dwóch tygodniach, po czym przez chyba kolejne dwa tygodnie, jak nie więcej w takich chodziłem bo bardziej się nie chciały rozpaść 🙂 sprawiłem sobie trampki New Age, bardzo fajne, po tygodniu już się odklejają... w życiu nie kupie już trampek droższych niż 30zł 😛


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
19/06/2009 4:16 pm  

Cena nie ma nic do rzeczy, ja swoje kupiłam za 50zł i się świetnie trzymają. Masz pecha 😉


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
19/06/2009 4:33 pm  

sprawiłem sobie trampki New Age, bardzo fajne, po tygodniu już się odklejają...

No to ładnie się Nowa Era zaprezentowała [img] [/img]


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
23/06/2009 10:00 pm  

.
by kupić nowe conversy musiałbym upaść na głowę (nie obrażając nikogo ) wiosną zakupiłem trampki firmy HD rozpadły się chyba po dwóch tygodniach(...)sprawiłem sobie trampki New Age, bardzo fajne, po tygodniu już się odklejają w życiu nie kupie już trampek droższych niż 30zł 😛

jam z tych którzy upadli na głowę: najukochańsze conversy ostro eksploatuję od 2 lat, [u]nic się nie odkleja[/u] 😀 , podeszwa nie pękła jedyne co, to guma podeszwy się starła, materiał od środka się nadpruł(więc przy ubieraniu przytrzymuję go palcem),no i kolor już nie ten 😛 Druga para burżujów stan również wielce ok, ale są pare miesięcy młodsze od poprzedników i nie noszę ich aż z taką lubością.
Z moich kalkulacji wyszło, że jedne trwałe conversy na dłuższy czas wychodzą taniej niż 1 para tańszych na miesiąc... co nie zmienia faktu, że rozglądam się za krótkimi, tanimi do przetruchtania lipca 😉

[edytowane 23/6/2009 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca