Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ubrania...kosmetyki  

  RSS

Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
23/02/2006 10:07 pm  

Wszystko jest ok-nie jemy mięsa itd.ale napewno zastanawialiście się co z ubraniami,nie chodzi mi tu oczywiście o futra,bo takie coś powinno się z użytku codziennego i nie tylko wyrzucić!!!Wogóle futrer nie powinno być i brzydze się ludzźmi którzy je noszą...no ale chodzi mi np.o buty ronbione ze skóry czy różnego rodzaju paski i jakies dodatki...co w na to???Raczej z tym trzeba też walczyć chociaż niestey polska jak narazie jest krajem w którym wegetarianizm się jeszcze aż tak nie rozpowszechnił i nie mamy możliwości bezproblemowego kupienia takich żeczy...a np.kosmetyki???Tutaj apeluje do wszystkich(w szczególności do dziwczyn)patrzcie co kupujecie...

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
24/02/2006 12:15 am  

na poszukiwanie butow nieskorzanych dopiero sie wybiore w pierwsze dni marca jak wreszcie dostane kieszonkowe, poza tym nie nosze produktow pochodzenia zwierzecego z kosmetykami nie wiem jak to u mnie w domu jest... gdzie mozna dostac "wegetarianskie" kosmetyki??

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
Justyna:)
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 144
24/02/2006 1:25 am  

gdzie mozna dostac "wegetarianskie" kosmetyki??

prawie wszedzie! 😀 ja sie zaopatruje w drogeriach albo zamawiam przez internet

[edytowane 23/2/2006 od Justyna:)]

Życie jest marzeniem, urzeczywistnij je.


OdpowiedzCytat
Malwa
początkujący
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 9
24/02/2006 1:34 pm  

kosmetyki - strony:
www.naturo.pl
szampony, pasty do zębów, mydła, itp > wyszykiwara - Argiletz


OdpowiedzCytat
PatrycjaViva!
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 47
24/02/2006 2:04 pm  

dla mnie to podstawa - brak skory w odziezy kosmetyki...cokolwiek- gorzej z lekami - 99,9 % ich byla testowana... czesto zawieraja skl.poch.zwierz (np.zelatyna w kapsulkach, laktoza)

co do butow... naprawde nie jest problemem dostac te nieskorzane
zwrocice uwage na oznaczenia wew.butow - romb stojacy na wierzcholku oznacza sztuczna skore.
polecam tez sklepy sportowe - mozna tam kupic nieskorz.buty na zimie itp.

kosmetyki... hmm z tym bywa roznie.
polecam liste ok ! na niej znajdziecie kosm.ktore NIE BYLY TESTOWANE NIE ZAWIERAJA SKL.TESTOWANYCH I SKLADNIKOW POCH.Z UBOJU - moga zawierac jednak jedwab muszle mleko miod perly
korzystam z tej listy i kupuje kosmetyki firm jakie sa nia niej , sprawdzam tez sklad.

w dziale cruelty free na tej stronie znajdizecie sporo dobrych info.

go cruelty free 😉


OdpowiedzCytat
Dorotka
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 46
24/02/2006 2:40 pm  

Patrycjo! powiedz mi jak jest ze stearynianami w lekach, głównie magnezu też sodu, co to być dokładnie i z czego (kogo?:/) otrzymywane?

ostatnio zamówiłam z naturo.pl urtekram, czekam na dostawę
argiletz nie jest na liście OK, więc nie używam
eco cosmetics z ekologicznego.pl też stosowałam... jednym słowem dla chcącego nic trudnego, można dostać jak się chce
z butami jest trudniej, ale nie sięgam po skórzane, to by było niedorzeczne z mojej strony,
leki to problem, ale unikam jak tylko mogę


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
25/02/2006 6:13 pm  

W sklepach z odzieżą sportową znajdziejie butry nie zrobione z prawdziwej skóry...co do kosmetyków można znaleźć ja wszędzie-trzeba czytać opakowania;):)lub poprostu zamawiajcie przerz internet-ja nie mam z tym kłopotów...a i wszystko co chciałam o tym napisać napisała Patrycja-dzieki:)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
04/03/2006 6:01 pm  

Dorotka-stearynbiany w lekach moga byc albo z tluszczow zwierzecych albo syntetyczne,trzeba by producenta pytac jak w danym przypadku.Co do Argiletz to ich nie ma na liscie OK przez to,ze maja szampony z kolagenem,dlatego wylecieli z listy.Cala reszta ich kosmetykow jest ok.
Ada-czytanie info na kosmetykach to akurat niewiele nam da jesli chodzi o cruelty-free,srednio to wiarygodne co wypisuja.


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
04/03/2006 8:37 pm  

Chodzi o składy. A jak sklady kłamią to co? Jechac do gabryki przyglądać się produkcji i jak jest ok! To kupić od razu?.....Ech


OdpowiedzCytat
yamaszka
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 22
04/03/2006 11:51 pm  

tak a propo tego tematu.... to czy ktoś może wie gdzie można kupić w Polsce "wegetariańskie glany" ?? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi. 😉

Ula


OdpowiedzCytat
yamaszka
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 22
04/03/2006 11:57 pm  

kosmetyki - strony:
www.naturo.pl
szampony, pasty do zębów, mydła, itp > wyszykiwara - Argiletz

Jedyna wada tych kosmetyków, to to że są one dosyć drogie 🙁

Ula


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
05/03/2006 3:18 pm  

na green planet widziałam fajne.....tylko że kosztują 444 czy coś takiego zł.


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
06/03/2006 5:55 pm  

"wegetariańskie glany"hm...:):):)hahaha dobre...niestety ja się jeszcze z tak owymi nie spotkałam...glany to glany...i raczej do "wegetariańskich"nie należą...i nie będą...:):) pozdrawiam...:):)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
06/03/2006 6:02 pm  

a te na grren planet może przypominają wyglądem prawdziwe glany itd.i oczywiśćie są "wege"no ale...jakoś nie mam przekoniania...ogólnie miałam podobne i tak jakoś nie były za fajne nie były tez kupowane na green planet(żeczy z tamtąd musze polecić bo są dobre...niektóre:P) może to dlatego że nie szanuje butów i że nie były kupywane na green planet...:P w każdym bądź razie ta cena jest warta takich butów o ile będą lepsze od tych moich:):)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
  
Praca