Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

AKURRA - ubrania ręcznie malowane we Wrocławiu  

  RSS

petka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 158
27/11/2009 11:30 pm  

Coś dla wszystkich tych, którzy lubią się ciekawie ubrać. Ostatnio odkryłam nowy sklepik AKURRA na ul. Sokolniczej 7/17 (koło placu Jana Pawła) gdzie można znaleźć ciekawe ubrania ręcznie malowane, biżuterię itp gadżety 🙂 Nawet można zamówić coś na miarę, lub przemalować wzorki na inne rzeczy, więc tym bardziej byłam miło zaskoczona. Jak się okazało właścicielka tego miejsca od lat jest wegetarianką dlatego myślę, że warto wspierać takich ludzi i ich inicjatywy. Zbliżają się święta więc tym bardziej warto poszukać czegoś oryginalnego dla siebie i bliskich.


OdpowiedzCytat
AnKa_15
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 60
28/11/2009 12:18 am  

Nie jest to bardzo daleko ode mnie chyba się tam przejdę, warto zobaczyć taki sklep bo jest ich raczej niewiele.

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka nazywa się to okrucienstwem.


OdpowiedzCytat
kropkaaaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 106
29/11/2009 4:36 pm  

chyba się tam przejdę w najbliższym czasie, bo właśnie szukam prezentu dla przyjaciółki, a przy okazji może sobie coś sprezentuję. 😛

'i think therefore i am vegetarian' ;D


OdpowiedzCytat
petka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 158
29/11/2009 11:01 pm  

O to miło, że pomysł się spodobał. Dziewczyna dopiero rozkręca ten interes więc myślę, że trochę jej zajmie zanim rozkręci się na dobre. Dobrze, że można się z nią dogadać co do osobistych preferencji jeśli chodzi o ubrania u niej.
Ja jej życzę jak najlepiej. 🙂


OdpowiedzCytat
kropkaaaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 106
08/12/2009 9:03 pm  

byłam. i muszę przyznać, ze ciekawe rzeczy tam mają. nic nie kupiłam, ale jak załapię jakąś kasę to na pewno znów się tam pojawię. szczególnie podoba mi się tam biżuteria. ;d

'i think therefore i am vegetarian' ;D


OdpowiedzCytat
petka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 158
28/01/2010 11:36 pm  

Mam najnowsze doniesienia z Akurry. Od 1 lutego zostaje on przeniesiony do Hali Targowej na pierwsze piętro. Myślę, że będzie łatwiej dostępny zwłaszcza dla Wege, którzy zaopatrują się w Halli. Pozdrawiam cieplutko:)


OdpowiedzCytat
  
Praca