Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

buty emu  

RSS

manekin
rozmówca
15/10/2010 12:04 am  

czy one są wyprodukowane z owczej skóry? kobieta w sklepie obuwniczym deklarowała, że to wełna + tworzywa sztuczne, internet natomiast jest pełen różnych, przeczących sobie informacji. ma ktoś jakąś potwierdzoną informację na ten temat?

OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
15/10/2010 12:52 am  

A może napisz do producenta?
Zwykle nie odpisują ale warto spróbować.

OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
15/10/2010 1:31 am  

Nawet jesli nie są ze skóry... to i tak zawartość wełny deklaruje ten produkt jako coś etycznego, nie kupuj ;>

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
15/10/2010 12:00 pm  

Cóż, lepiej nie zawracać sobie nimi głowy.
Moja koleżanka chce sobie takie kupić. Patrzyłyśmy w różnych sklepach. Przy jednych była nalepka, że butki są z włókien naturalnych, a przy innych, że ze skóry...
Tak wywnioskowałam z nalepek na podeszwach. W każdym razie nie wiem, co to za włókna i za bardzo mnie to nie interesuje, bo te buty... no bez obrazy, ale po prostu mi się nie podobają. 😛

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
15/10/2010 3:30 pm  

Oryginalne Emu to skóra i wełna merynosów, ale obecnie rynek obfituje w podróbki - ja parę lat temu nabyłam wykonane z mikrofibry.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
16/10/2010 12:26 am  

Ja również mam "podróbki", kupiłam w zeszłym roku w Reserved za 100 zł. Łatwo znaleźć je w sieciowych sklepach, aczkolwiek w tym roku chciałam kupić sobie nowe i nic godnego uwagi póki co nie znalazłam.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
16/10/2010 1:53 am  

emu..to taki gumowco-kapeć ? pewnie wygodne...
niestety się nie znam na tym bo ja bez obcasów czuje sie dziwnie.
Nawet w ciąży śmigam na 6-7 cm.... (normalnie to do 10cm mi sie zdarza )
Ale zawsze biorę takie które maja ok1-2 cm z przodu i stabilne obcasy (żadnych szpilek) żeby było wygodniej.
marzy mi sie coś a´la glany na obcasach...:
http://e1.pudelek.pl/p2446/b3498f5c0011368b4b715908
przepraszam ze sie rozgaduje nie na temat..
ale dałabym wszystko za te buciory...

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
16/10/2010 12:56 pm  

Ja również mam "podróbki", kupiłam w zeszłym roku w Reserved za 100 zł.

teraz ceny lecą w dół - moja koleżanka zakupiła za 35 zł, wyglądają prawidłowo, ale jak jakościowo, to nie wiem.

emu..to taki gumowco-kapeć ? pewnie wygodne...

wygodne. Tylko w moich brak usztywnianej pięty, a i rozbiły się tak, że nie nadają się na dłuższe wycieczki bo... muszę je pazurami trzymać, aby nie zleciały 😛
No i nie nadają się na śliskie podłoża - do dziś pamiętam jak rozjechałam się w nich przy przejściu, pal sześć, że prawie mnie rozerwał ten prawie szpagat, ja wyzbierać do pionu się nie mogłam bo cały czas się rozjeżdżałam 😛

Dla mnie obcasy stanowczo niet 🙁 Opisywałam gdzieś moje wywrotki w Czarnych Szatanach na nogach, mam też brązowe 7 cm czółenka na których kiedyś wytrzymałam ok 3 h, ale potem odchorowywałam 4 dni... 😉 Ubolewam nad tym bo ostatnimi czasy diabelnie zniewieściałam i podobają mi się Obcasowe Szatany wszelakie.

[edytowane 16/10/2010 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
wild_strawberry
rozmówca
16/10/2010 4:04 pm  

niestety nieoryginalne emu czy uggi są niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ jak ktoś zauważył wcześniej stopa dosłownie z nich wypada, często widzę dziewczyny, które chodzą do wewnątrz stopą, tragedia 😀 a serio, to straszne dla kręgosłupa... but powinien trzymać stopę a nie pozwalać się gibać na wszystkie strony. oryginalne emu, uggi trzymają stopę prawidłowo bo są po prostu porządnie zrobione, pewnie też dlatego drogie... no ale wełna merynosow hmhmhm sama jestem ciekawa czy jest to tylko wełna merynosów czy skóra też.

OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
16/10/2010 4:09 pm  

Znalazłam informację, że oskórowano owce będące mixem Merynosa z Border Lester.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
manekin
rozmówca
17/10/2010 3:16 am  

nawet polski właściciel sklepu potwierdził informację, że są ze skóry. odpuszczę, a podróbek chyba nie ma sensu kupować

OdpowiedzCytat

Praca