Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Papierochy  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

Vegeholic
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 82
19/10/2012 3:30 pm  

Niektórzy twierdzą, że filtry papierosów zawierają krew świnek. Niektórzy to podważają. Jak w końcu z tym jest?


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
19/10/2012 6:33 pm  

Tego nie wiem, ale słyszałam, że substancje wykorzystywane do produkcji papierosów (jakieś świństwa zawsze tam będą oprócz tytoniu) są testowane na zwierzętach. Najlepiej nie palić 🙂


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
19/10/2012 7:12 pm  

Nie palić lepiej z innych powodów... 😎


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
20/10/2012 1:27 am  

Papierosy są przecież bardzo szkodliwe! No i życie skracają.
Jestem absolutnie przeciw, bo człowiek truje nie tylko siebie, ale i otoczenie.
Co do tego, czy są testowane na zwierzętach... Słyszałam, że tak. Testuje się niektóre ze związków będących w papierosach.
Nie mogę tego jednak poprzeć niczym konkretnym, bo czytałam to dawno temu (jak chciałam przekonać ojca do rzucenia palenia).

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
20/10/2012 6:48 pm  

Uwielbiam czytać takie wypowiedzi osób, które nigdy nie paliły ;3 Są słodkie.
Prawda jest natomiast taka, że jak ktoś lubi palić to nie ma siły, żeby przestał, wyda majątek i będzie ledwo żywym zombiakiem ilekroć wejdzie na 4 piętro, ale nie rzuci, bo nie. Niestety, żeby rzucić palenie trzeba chcieć, najlepiej też zrobić to od razu. Jeśli ktoś nie jest w 100% pewien to nie rzuci i już, wytrzyma góra dwa tygodnie.


OdpowiedzCytat
Vegeholic
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 82
21/10/2012 5:28 pm  

No właśnie ja raczej nie rzucę tak prędko. No ale eh, na zwierzętach... Choć na tej stronie, na której jesteśmy, w dziale FAQ o paleniu papierosów było jedynie w kontekście zdrowotnym...


OdpowiedzCytat
paulinka1997
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 30
22/10/2012 1:14 am  

Powiedzmy sobie szczerze, te wszystkie hasła typu "palenie szkodzi zdrowiu" czy "palenie zabija" są już tak przereklamowane, że nie robią na palaczach najmniejszego wrażenia. Groźby nowotworów? To też da się obejść. Na coś w końcu trzeba umrzeć.
Niemniej jednak, każda motywacja do zerwania z nałogiem jest dobra. Chociażby wyzwolenie się. Jakby nie patrzeć, nałóg jest jakąś formą niewolnictwa.


OdpowiedzCytat
GreenThumbTM
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 34
07/11/2012 4:02 pm  

Nigdy nie paliłem ale wiem jak trudno jest pozbyć sie tego nałogu. Moi rodzice palili od młodego i non stop jęczałem im żeby nie palili ale nie było skutku, po pierwsze szkoda zdrowią po 2 kasy. Kilka lat temu w empiku mama znalazła ksiązkę "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" ALLEN CARR. Po przeczytaniu tej ksiązki rodzice nie palą już ponad rok wiem że to nie dużo ale od czegoś trzeba zacząć 🙂 W tej książce jest jedna ważna zasada którą trzeba przestrzegać palić do końca ksiązki tyle ile się chce. Nie można przestać w trakcie, wszyscy który przestali palić w trakcie czytania ksiązki dalej palą 🙂

A jeszcze jedno są wydania oddzielne dla kobiet i dla mężczyzn. Wszystko co co reklamują pastylki gumy plastry itp itd są nieskuteczne, wieć odrazu można z tego zrezygnować. A elektroniczne papierosy to już racjonalnie myśląć jest dla mnie przegięcie 😛


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
07/11/2012 4:46 pm  

substancje wykorzystywane do produkcji papierosów są testowane na zwierzętach.

ejj...no chyba żartujecie..
nie miałam zielonego pojęcia..
i najlepsze jest to że wyrzekałam się prawie wszystkiego- jedzenia, kosmetyków itp
a co ja mam teraz zrobic??
🙂


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
07/11/2012 5:25 pm  

[b] NIE PAL!! [/b]:red:


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
04/01/2013 9:59 pm  

NIE PAL!!

pamiętam jak też tak mówiłam ojcu..
łatwiej powiedzieć niz zrobić.
miałam rzucać od nowego roku, ale zabrakło motywacji i w ogóle- chęci
🙁


OdpowiedzCytat
VikVeg
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 134
04/01/2013 10:44 pm  

Zacznij uprawiac sport, gdzies moze niedaleko jest jakis klub fitness.


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
04/01/2013 11:08 pm  

niby to mi pomoże rzucić palenie? 🙂
kiedy jest to możliwe biegam, a kiedy nie chodzę na aerobik 2 razy w tyg..
i nic... 😉


OdpowiedzCytat
pomidorek
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 5
21/04/2014 6:59 pm  

A wie ktoś coś o ziołowych papierosach? Gdzie są dostępne, na jakiej zasadzie je robią?


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
21/04/2014 10:49 pm  

Ja wiem, ale są nielegalne w PL. 😀


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca