Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wege glany  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

jagodaa99
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
26/11/2012 10:10 pm  

Witam wszystkich 😀
mam takie pytanie czy któś z was kupował lub zna jakoś ciekawą strone internetową/ firme ktora ma w posiadaniu nie skórzane glany? szukam ale szczerze mówiąc nic ciekawego znaleźć nie mogę.. a na zimnę akurat chciałam sobie takie kupić;) a ze skóry hm.. jest tyle ładnych ale kurde... ale ze skóry to nie, ja nie chce 😀 z góry dziękuje za pomoc!


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
27/11/2012 12:20 am  

na zime

olaboga... chodziłam ja w glanach zimą, chodziłam aż pewnego piknego dnia przyszło stać na przystanku ciut dłuzej i odmroziłam sobie paluchy, ból niezły, lekki fiolet, myślałam, że mi paznokcie popękały jak szklaneczki.

Od tamtej pory na zime tylko śniegowce z membranami, zimnego glana już niet.

Swoje miałam z allegro, jakieś no name.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Dżemożerca93
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 13
27/11/2012 12:25 am  

Witajcie, ja też poszukuję glanów od jakiegoś czasu, ale nie znalazłam nieskórzanych. Podzielcie się informacjami jeśli wiecie gdzie takowe można nabyć. Pozdrawiam 😛


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/11/2012 12:36 am  

fatty, ale są jeszcze glany bez stalowych nosków... Martens robił wege glany, ale nie wiem czy jeszcze robi.


OdpowiedzCytat
jagodaa99
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
27/11/2012 1:37 am  

no właśnie w sumie wolałabym wege martensy niż glany ale tych to juz wgl nigdzie nie widzę.. kurde, no to chyba bedę skazana na kozaki lub coś brr 😀


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
27/11/2012 11:37 am  

Wege martensy są- tylko materiałowe. Podobają mi się, ale cena poza moim zasięgiem: Martens Castel się nazywają.

fatty, ale są jeszcze glany bez stalowych nosków..

sugerujesz, ze metalowy nosek miałby mnie grzać? 😛 😉 Te w których odmroziłam palce blachy nie miały, zwykłe pseudo glany ze sztucznej skóry. Od pamiętnego odmrożenia glany uznaję jedynie za obuwie odpowiednie gdy temperatura oscyluje w granicach zera lub wyżej-albo gdy ktoś nie musi zaliczać zimą przy -20 dłuzszych spacerów czy skakania w miejscu na przystanku.

Kozaki też mi się nie podobają, nabyłam śniegowce z membranami(polecam) i taaak mi ciepło, tak sucho... 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/11/2012 12:27 pm  

No przy -20*C to większosc butów nie zdaje egzaminu. Ale przy -10*C Skórzane solidne buty + gruba wełniana skarpeta, jest OK. Przez kilka lat chodziłem po lesie w wojskowych butach tzw. Józefach i było OK. Więc nie wydaje mi się że porządna ekoskóra będzie gorsza od skóry. A może się mylę, nie wiem. W każdym razie buciki z ceratki, od Chińczyka, się nie nadają na mróz.

[edytowane 27/11/2012 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
27/11/2012 8:28 pm  

Mam za sobą parę zim w glanach i skórzanych i nie - ostatnie 3 zimy, począwszy od pamietnego przemrożenia przechodziłam już w śniegowcach z membranami i różnica jest niesamowita.

Glany fajny but- ale niekoniecznie na zimę 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/11/2012 8:35 pm  

Glany fajny but

Fajny but ... ale do pracy w warsztacie...
Ubiegłej zimy kupiłem zwykłe nylonowe buciory na rzepa za 99 zł z deichmanna i było mi ciepło. Ale one są dobre tylko na mróz, bo jak już trochę odwilż, to za ciepło w nich.
Na duży mróz najlepsze są walonki.

[edytowane 27/11/2012 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
05/12/2012 11:06 pm  

Ja mam glany Vegetarian Shoes. Solidne, piękne, wygodne. W szkole nie wierzyli, że nie skórzane. Cena kosmiczna, ale warto. Można je kupić na greenplanet.pl

[edytowane 12/12/2012 przez kikimora]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
11/12/2012 6:25 pm  

Są jednak vege martensy, tylko że cena spora
[url] http://www.dmusastore.com/p-3753-vegan-1460.aspx[/url]


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
14/12/2012 11:20 am  

Jakie wegetariańskie glany na zimę polecilibyście? Czy te oferty w wege sklepach są aktualne? Bo widzę, że niektóre daty dodania produktów do listy mogą budzić niepokój, że już kicha - oferty nieaktualne 🙂


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
14/12/2012 10:18 pm  

http://www.greenplanet.pl/product_info_nes.php/cPath/133_146/products_id/663?osCsid=e08c67de0498d401336bd471914214b0

Ja mam te.
Długo moja skarbonka się napełniała, ale się udało;D
I fakt, kupione w kwietniu, a stan idealny (nadmienię, że nie chodzę w nich "od święta", ale dość często).

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
15/12/2012 7:40 pm  

Ja od 4 lat chodzę w tych:

http://glany.pl/category/vegetarian-shoes-

Mam tylko starta podeszwe i kolor lekko wyblaknął w zgięciach, nie popękały, nie przemakają i łatwo z nich wytrzeć nieszczęsną sól zimą.
Chodzę w nich zimą, wiosną i jesienią, naprawdę często. Warto zainwestować.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
03/03/2015 9:28 pm  

Odkopię, bo obczajając niekiczowate trampki na obcasie znalazłam glany Altercore
- mają skórkowańce i serię Vegetarian

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=altercore+glany+vegetarian&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-sm-isqm-3-default-0113

Wizualnie ładne, cenowo wychodza chyba taniej niż te zagramaniczne 'vegetarian shoes' ( z tego co pamietam oscylowały w granicach 500 zł)

Co do tematu- nabyłam w tamtym roku wysokie, fioletowe martensy - linia Vegan. Są cudne 🙂

[edytowane 3/3/2015 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca