Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

partia kobiet  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
28/03/2007 6:51 pm  

hm... mi sie akurat nie podoba pomysl z ta partia... 😡 partia kobiet??? a czy jest "partia mężczyzn"? chyba dążymy do równouprawnienia a nie do władzy kobiet... Jak dla mnie wszytskie partie powinny być mieszane a nie "jednopłciowe" 😛 . a co do aborcji, ktora chca wprowadzić to jestem kategorycznie (!) przeciw!! mowi sie, ze kobieta ma prawo do własnego brzucha.. a czy to bezbronne i niewinne dziecko nie ma prawa do życia??? 😡


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
06/04/2007 2:59 am  

Ja tam nie mam nic przeciwko rowno uprawnieniu... Tylko rowno uprawnienie to rowno uprawnienie:) Panie z partii... zwalczcie LPR i pana wielkie Gie :P:P:P

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
06/04/2007 11:23 am  

Dlaczego państwo ma płacić za środki antykoncepcyjne?

A dlaczego ma placic dzieciorobom becikowe? dlaczego ma placic za utrzymanie hord porzuconych czy oddanych noworodkow? za leczenie 12 letnich matek? za utrzymanie przez cale zycie roznych kalek i 5-tych dzieci w rodzinie?
Skoro panstwo daje tym co sie rozmnazaja nie moze dyskryminowac tych ktorzy tego nie robia. Antykoncepjha jest NIEZBĘDNA dla utrzymania zycia społeczeństwa na cywilizowanym poziomie; refundacja ułatwia dostep do niej szczegolnie osobom biednym; a jak kogos nie stac na antykoncepcje to chyba TYM BARDZIEJ na dziecko prawda?? Wiec logiczne ze pomoc dla biednych musi ja obajmowac, i to przede wszystkim.

mowi sie, ze kobieta ma prawo do własnego brzucha.. a czy to bezbronne i niewinne dziecko nie ma prawa do życia???

Laska ile masz latek??? Naucz sie róznicy miedzy zarodkiem płodem i dzieckeim i dopiero wypowiadaj na temat aborcji. Sobie ródz i płódź, a od mojegop brzucha WARA. Jak słysze takie katobrednie o 'niewinnych dzieciaŧkach ' to nóz sie w kieszeni otwiera. Takim ludziom powinno sie przymusowa repete z biologii zastosować, az sie nauczą PODSTAWOWYCH POJĘC bez których w kwestii aborcji nie nalezy sie wypowiadać.

a doedukowac sie mozecie np tutaj
http://www.vegie.pl/topics4/240.htm#1447

[edytowane 6/4/2007 od Maze]


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
06/04/2007 12:18 pm  

Maze dla czego ty zawsze taka nerwowa?! :exclam: żeby wyrazić swoją opinie nie trzeba zaraz kogoś atakować i tylko prosze nie mów że tego nie zrobiłaś.

Partia kobiet hmyyyy idiotyzm (moim zdaniem) bo proszę wytłumaczcie mi, dla czego niby nie miała by powstać partia mężczyzn 😮 , a gdyby powstało ugrupowanie w skład którego wchodzili by sami faceci to mogę się założyć, że zaraz by było wielkie HALO, NO JAK TO, TO DYSKRYMINACJA, Itd. hyy
Co do aborcji to uważam że zapis w konstytucji nie powinien sie zmieniać, usuwanie ciąży tylko w tych wymieniowych przypadkach.
Pozdrawiam 😉


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
06/04/2007 12:40 pm  

O, denerwuje sie?
Hola, tu banda niedouków chce decydowac o MOIM brzuchu!
Tak jest to Z DEKA DENERWUJĄCE.
BAWCIE SIE SWOIMI NARZĄDAMI A macice KOBIET MAJĄCYCH WIĘKSZE AMBICJE NIZ DZIECKO Z WPADKI ZOSTAWCIE W SPOKOJU! nic wam do nich!

Płodoluby, na psa urok, płodolubkom zycze ciąży pozamacicznej hehe:)


OdpowiedzCytat
bartekd
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 121
06/04/2007 5:01 pm  

O, denerwuje sie?
Hola, tu banda niedouków chce decydowac o MOIM brzuchu!

Nie o Twoim brzuchu, tylko o dziecku wewnątrz niego się znajdującym i ewentualnej próbie jego morderstwa.

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
07/04/2007 12:35 am  

Nie jestem kanibalka wiec w moim brzuchu nigdy DZIECKA nie bedzie, płód moze i nic ci do tego. Niechciany płód to ŚMIEĆ i nalezy mus sie prosta droga do smietnika, nic więcej.

Ucz sie koles UCZ, bo z niedoukami gadac mi sie nie chce.

I pamietaj o chusteczce.

Ech, tępota ludzka...męska zresztą heh.


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
07/04/2007 1:05 am  

Nie wydaje mi się, aby ta cała partia kobiet mogła idealnie funkcjonować na terenie całego kraju, wystarczy spojrzeć w ten temat jak kobiety są podzielone, jedna za aborcją, druga przeciw... Nie można wszystkiego uogólniać pod pretekstem wspólnej płci.

I nie rozumiem uniesień i radości, że kobiety "zaczynają walczyć o swoje". Nigdy w swoim być może krótkim z punktu widzenia innych życiu nie czułam się dyskryminowana z powodu płci. Nikt mnie nie spycha na margines i nie próbuje ze mnie zrobić inkubatora. A żeby czuć się ubezwłasnowolnioną... Chyba jakaś niesamowita szczęściara ze mnie.

[edytowane 6/4/2007 od EvilOne]

hide and seek


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
07/04/2007 1:20 am  

Nie jestem kanibalka wiec w moim brzuchu nigdy DZIECKA nie bedzie, płód moze i nic ci do tego. [u] Niechciany płód to ŚMIEĆ [/u]i nalezy mus sie prosta droga do smietnika, nic więcej.

Maze, jestes zenujaca...

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
07/04/2007 1:32 am  

Prawda to dla ciebie zenada ? tez nie uwazalas na biologii?
Trudno twoj problem, moj brzuch za czyjes niedouctwo nie bedzie nosil pasożytow w sobie.

ŚMIECI DO SMIETNIKA1

Heh, cale szczescie sa jeszcze tacy wege co przywracaja mi wiare w ludzi...
http://www.vegie.pl/topics4/240.htm#1464

w tym Wiejka, kochana dziewczyna:)

[edytowane 6/4/2007 od Maze]


OdpowiedzCytat
vanityy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 186
07/04/2007 2:03 am  

Maze jesteś największą egoistką i zarozumialcem jakiego chyba na świat wydano 😮 a w dodatku szczycisz się tym ... może pozostawię to bez komentarza...
Nazywając płód śmieciem udowadniasz że ty jesteś niedoukiem.
Wciąż zasłaniasz się biologią, a czy to naprawdę aż tak ważne jak nazywa się dziecko w poszczególnych stadiach rozwoju w brzuchu mamy ?! Ręce opadają ..


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
07/04/2007 2:19 am  

Maze jesteś największą egoistką i zarozumialcem

Dzieki:)

Nazywając płód śmieciem udowadniasz że ty jesteś niedoukiem.

Niedoczytalas, nazywam smieciem NIECHCIANY płod- bo jest nim w istocie, czy ci sie to podoba czy nie. Jak rak czy inszy nowotwór:)

a czy to naprawdę aż tak ważne jak nazywa się dziecko w poszczególnych stadiach rozwoju w brzuchu mamy

Pheh, jak chcesz sie wypowiadac na temat MOJEGO brzucha to tak, wazne zebys np wiedziała ze 'w brzuchu mamy' nie ma NIGDY dziecka chyba ze jest kanibalką.

I jak widac, problem w tym ze o aborcji mówia ludzie których wiedza na zadany temat jest ŻADNA. Nie rozumieja nawet podstawowych pojęc...ręce opadaja, faktycznie. Cale szczescie ja problemu miec nie bede, kase mam i ewentualny pasozyt wyląduje w smietniku bardzo szybko; ale co z tymi których na to nie stac? Cale zycie beda placic za tepote płodolubów...


OdpowiedzCytat
szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
07/04/2007 3:51 am  

nie wiem Maze jaki masz problem ale najwyrazniej masz skoro nie potrafisz sie pokojnie wypowiedziec i tylko smarujesz po wszystkich... prosze bardzo - zyj dla siebie w pustym egoistycznym światku, nie miej dzieci... no coz... wolny kraj, wolny wybór. Tylko nie zdziw sie jak na starośc poczujesz sie smaotna i niespełaniona... znam takie przypadki i wierz mi, że to jest jedna z najgorszych rzeczy jaka sie mozę czlowiekowi przytrafić 🙁 a co do mojego wieku i wykształcenia... koncze liceum o profilu humanistycznym (i moze dlatego nie bede wchodzila z Tobą w polemikę o biologi, ale swoje zdanie mam, swoje zsady i nie zmnienie ich choćbyś nie wiem od kogo mnie zwyzywala)

a tak poza tym to nie wyobrażam sobie życia bez męża i gromadki słodkich dzieciaków 😀


OdpowiedzCytat
szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
07/04/2007 3:55 am  

aha... i jeśli już łapiemy się za słówka:

Nie jestem kanibalka wiec w moim brzuchu nigdy DZIECKA nie bedzie, [u] [b] płód moze[/b][/u]

smacznego 😛 😀


OdpowiedzCytat
Jędruś
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 849
07/04/2007 4:11 am  

Czego się kobiety kłócie 😮 .
Wiadomo że płód to obciążenie dla organizmu matczynego, to nie ulega wątpliwość (większe zapotrzebowanie na pokarm i mniejsze lub większe dolegliwości zwłaszcza w 2 i 3 trimestrze ciąży).
Ale płód to nie jest pasożyt, to przyszłe pokolenie tego samego gatunku w odróżneniu od rzeczywistych pasożytów które nic pozytywnego nie wnoszą do następnego pokolenia organizmu żywicielskiego.

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:

[edytowane 6/4/2007 od Jędruś]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca