Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co ostatnio ogladaliscie?  

Strona 18 / 20 Wstecz Następny
manekin
rozmówca

z produkcji aktualnie lecących w kinie: "rzeź", "musimy porozmawiać o kevinie", "w ciemności", "o północy w Paryżu", "wymyk", a ze starszych, ale niedawno oglądanych podobało mi się "mysterious skin" (polski tytuł jest głupi), "edukatorzy", "nie czas na łzy"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2012 5:42 pm
Fatty
weteran forum

"Jerry Maguire"

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2012 11:07 pm

Ostatnio ''Rok wilka'' bardzo mi się podobał 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2012 12:02 am

Ja ostatnio byłam na maratonie filmowym:
-W ciemności
-Wymyk
-Rzeź
-Sala samobójców (ten oglądałam po raz 2)

Całkiem niedawno byłam też na Sherlocku, wszystkie z wymienionych filmów fajne, polecam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2012 5:51 pm
waszakicia
stały bywalec

polecam film "keith" poprostu świetny 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2012 6:55 pm
Vegeta169
bywalec

Sztos 2 w kinie.. ale pierwsza część lepsza:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2012 9:09 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

polecam film "keith" poprostu świetny 🙂

też polecam jest rewelacyjny 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2012 12:00 am
marchEwcia
świeżaczek

A o czym jest "Keith"? Może trochę więcej info.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2012 11:37 am

"Żelazna dama" - 2011- oczywiście ze względu na panią Streep koniecznie trzeba obejrzeć (;
"Idy marcowe" - 2011 - jak dla mnie był nudny, szczególnie początek.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2012 4:57 pm
cienkun
rada starszych

Las Vegas Parano.
Nie wiem po raz który już to oglądam i wciąż mi się podoba. Super film.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2012 11:26 pm
kazik84
bywalec

Byłam w kinie na "Wstydzie" - moim zdaniem film jest nudny i płytki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2012 10:44 pm

Intouchables - 2011 - http://www.youtube.com/watch?v=iDWeWnDySZc

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2012 9:07 pm
Oldek
bywalec

Polecam wam ''Marię'' z lipcowego ''Filmu''. Film ten już po raz drugi jest dodatkiem do owego miesięcznika. Ja go kupiłem wcześniej. Główna bohaterka Marie Palesi po zakończeniu zdjęć do filmu o Marii Magdalenie postanawia że warto udać się w miejsca, w których postać którą grała przebywała, przejrzeć się w jeziorze, nad którym się pochylała, ujrzeć, jak odbija się w nim niebo, galilejskie kwiaty... Póżniej w wywiadzie który udzieliła dziennikarzowi telewizyjnemu z Nowego Jorku powie: ''I jej postać mnie zafascynowała. Jeśli postanawiasz zmienić swoje życie musisz całkowicie się temu poświęcić. W moim sercu nie było miejsca na nic innego... Każdy może stać się lepszym człowiekiem. Codziennie widzimy skutki wewnętrznego rozdrażnienia u ludzi i moim pragnieniem jest żeby ludzie na całym świecie, znaleźli wewnętrzny spokój''. Fascynujące jest również to, że ów dziennikarz Ted Younger, do swojego programu zaprasza nie fikcyjnych, ale prawdziwych religijnych ekspertów, takich jak Jean-Yves Leloup autor ''Ewangelii Marii Magdaleny'', czy Elaine Pagels która napisała książkę ''Ewngelie gnostyckie'' (obydwie książki zostały wydane w serii''Biblioteka apokryfów'' przez wydawnictwo Purana we Wrocławiu). Więc talk-show prowadzony przezTeda również tak jakby staje się prawdziwy. I nie będę się dalej rozpisywał, bo nie chcę streszczać tu filmu, ale myślę, że warto wydać te 9,99 zł chociażby po to by zobaczyć ostatnią scenę na której ukazana jest jedna z kluczowych operacji morsko-desantowych w dziejach świata - lądowanie w Normandii.

[url] http://film.com.pl/?q=node/6343 [/url]

[url] http://purana.com.pl/category.php?id_category=2 [/url]

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2012 11:52 pm
Samanya
bywalec

WSZYSTKO ZA ŻYCIE. Film z 2007 a ja dopiero w tym tyg go widziałam. Cudowny jak dla mnie. Bo ja kocham filmy oparte na faktach. Polecam również Hotel Rwanda, Strzelające psy, Podając rękę diabłu- te trzy o Rwandzie. Chłopiec w pasiastej piżamie też polecam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2012 10:10 pm
alternative
stały bywalec

wczoraj po raz kolejny 'martwica mózgu' :D. w kolejce martwe zło

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2012 2:21 pm
Strona 18 / 20 Wstecz Następny
  
Praca