Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co ostatnio ogladaliscie?  

Strona 2 / 20 Wstecz Następny
Sorcha
forumowicz

w związku z tym, że po raz pierwszy od roku położyła mnie grypa przerzuciłam się na lżejsze klimaty i obejrzałam Piraci z Karaibów i skrzynia umarlaka - niniejszym dołączam do fan-clubu Johnny'ego Deppa [kocham go od czasów don juana de marco, czekolady i co gryzie gilberta g.]

Witaj w klubie, Johnny jest moim idolem już od dawna ;>

Ostatnio ze współlokatorkami urządziłyśmy sobie babski wieczór z projekcją Piratów z Karaibów ( 1 i 2 część) i muszę przyznać, że nasz fan-club Deppa powiększa się ;>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2007 7:44 am
kamma
stały bywalec

muszę przyznać, że nasz fan-club Deppa powiększa się ;>

To obejrzyjcie sobie "Charlie i fabryka czekolady". Trochę bajka, trochę horror, trochę groteska, ale ogólnie świetne! Depp rewelacyjny, klimat filmu rewelacyjny, przesłanie poważne.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2007 12:16 pm
Reiha
stały bywalec

oglądałam Charlie i fabryka czekolady jak trafiło do kin. Kiedy są te fragmenty, w których takie ludki tańczą w lateksowych kostiumach i śpiewają, to zastanawiałam się, co brał reżyser 😛
Btw, oglądałam ostatnio Pachnidło i Żony ze Stepfoard [teraz czytam książkę]. Pachnidło zrobiło na mnie wrażenie [szczególnie w początkowych scenach] ze względu na naturalistyczny obraz biedy, ubóstwa itp, ale nie podobało mi się zakończenie filmu - zbyt pompatyczne, natomiast Żony ze Stepfoard trochę mnie bawią a trochę przerażają 🙂

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 1:53 pm
elhija
rozmówca

na Labiryncie Fauna się popłakałam, a płaczliwa nie jestem. Ujął mnie ten film... I wierzę, że końcówka to nie były zwidy, tylko powrót.

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2007 3:47 am
Fatty
weteran forum

"Gwiezdny pył" bo ja lubię baśniowe klimaty 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2007 12:29 pm
Baby_lemonade
forumowicz

"amelia" ale tylko do polowy ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 4:10 am
Deleted
forumowy expert

"Pearl Harbor" dobra była ta scena, w której koleś drze się "Niewybuch!" a tu po chwili wielkiem bum! 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 4:59 am
Patrishja
rozmówca

w związku z tym, że po raz pierwszy od roku położyła mnie grypa przerzuciłam się na lżejsze klimaty i obejrzałam Piraci z Karaibów i skrzynia umarlaka - niniejszym dołączam do fan-clubu Johnny'ego Deppa [kocham go od czasów don juana de marco, czekolady i co gryzie gilberta g.]

Witaj w klubie, Johnny jest moim idolem już od dawna ;>

muszę przyznać, że nasz fan-club Deppa powiększa się ;>

ja tez kocham Johnnyego :heartpump: hehe, oglądam każdy film z nim, jaki leci w telewizornii:)
Bardzo podobali mi sie "Piraci z Karaibów", ostatnio też widziałam "Marzyciela"-spłakałam sie na tym filmie, bardzo mnie tez natchnał:) i jeszcze "Charliei fabryka czekolady"-w święta oglądałam z cała rodzinka, uśmialiśmy się:D
a gdy byłam mała, oglądałam "Edwarda Nożycorękiego", film bardzo mi zapadł w pamięci, jednakże jakiś czas temu mogłam odświeżyć wspomnienia, bo był w TV:)

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2007 3:59 pm
nova.nike
bywalec

Zgon na pogrzebie - fantastyczna komedia w typowo angielskim stylu 🙂 Mnóstwo niespodziewanych sytuacji, charakterystyczne poczucie humoru, znakomita gra aktorska. Polecam 🙂

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2007 5:32 pm
Kapibara
bywalec

Wszyscy kochamy Deppa 🙂
,,Edward " podobał mis ieza 1 razem, potem nudził, jednak postać jest świetna.
Ostatnio , czli godzine temu ogladałam Muminki na które ,cierpie" od dzieciństwa.
Rzadko ogladam filmy, a juz na pewno nie w telewizji, z malymi wyjątkami oczywiście.
I jesli juz to albo bardzo wiejskie i przyjemne albo cięzkie i do myslenia jak filmy Kieslowskiego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2007 5:43 pm
dirty.macaque
forumowicz

ja dziś "samotnych" sobie obejrzałam.

http://ludzie.playmobile.pl/blog#menuTabs

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2008 8:17 pm
sabinq
rozmówca

ja właśnie w tym momencie REKONSTRUKCJE skończyłam oglądać ...
piękny film z sensem chodź bez sensu..
ale nie pytajcie o co w nim biega bo o nic 😉
chwała chorej psychice tego który wymyśla takie chore filmy 😉 🙂

nara hari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2008 6:07 pm
sabinq
rozmówca

aaaa. a wczoraj oglądałam jakieś durne komedie w stylu American pie.
a przedwczoraj Resident Ewil3... piekne zdjęcia chociash film jako taki durny jak oba poprzednie..
a przedwczoraj 300.. i ten akurat podobał mi się bardzo tylko monterka o tyłek rozbić..
eeej wogóle ostatnio to cały czas jakieś filmy oglądam.. 🙁
myśle ze to moze być NAPIECIE PRZEDMATURALNE :oo:

nara hari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2008 6:14 pm
rudafranca
początkujący

Ostatnio oglądałam Symetrię z Magdaleną Cielecką świetny film koniec bardzo zaskakujący. Ponad to ciągle zbieram się do obejrzenia pachnidła, ale ponoć jest straszny i sie boje,bo ja nie lubię strasznych filmów, po cube nie mogłam spać całą noc.

Dopiero kiedy zostanie ścięte ostatnie drzewo
A ostatnia rzeka będzie zatruta
I schwytana ostatnia ryba
Wtedy uświadomimy sobie
Że nie możemy jeść pieniędzy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2008 8:19 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Volver.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2008 8:54 pm
Strona 2 / 20 Wstecz Następny
  
Praca