Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co ostatnio ogladaliscie?  

Strona 6 / 20 Wstecz Następny
nova.nike
bywalec

Aniu, i jak ci sie podobał Eagle Eye? Gusta ludzi są oczywiście bardzo różne, ale mam nadzieję że przypadł ci do gustu 🙂

W najbliższym tygodniu wybieram się na komedię Tajne przez poufnę z plejadą amerykańskich gwiazd 😉 Czy ktoś już może widział ten film? Wart obejrzenia?

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2008 12:08 pm
badba
bywalec

"UPROWADZONA"- dosć fajny.... podoba mi sie taki klimat

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2008 4:31 pm
Andros
bywalec

"Biały oleander" całkiem w porządku, można obejrzeć

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2008 5:53 pm
Anonim
bywalec

Czesc nova.nike , "Eagle Eye" niestety jeszcze nie zobaczylam, bo Kinoplex w Opolu remontuja, ale sciagam go sobie z napisami 🙂
Wczoraj widzialam "Ja, twardziel"- fajna komedia z Eugene Levy (gral m.in. w American Pie) i Samuelem L. Jacksonem :))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2008 6:14 pm
Anonim
bywalec

Wczoraj ogladalam z mezem You can dance, ale nie do konca.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 1:46 pm
Frutaniva
bywalec

P.S. Kocham Cię 🙂 naprawdę fajny film... Mimo tego że jestem nastolatka to film mi sie podobal 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2008 4:22 pm
Stanisław
weteran forum

Wczoraj obejrzałem film Romana Polańskiego Pt : . Film zrobił na mnie ogromne wrażenie i dostarczył niezapomniane wzruszenia. Jest oparty na autentycznych wydarzeniach. Opowiada o żydowskim , utalentowanym pianiście, który podczas drugiej wojny światowej przebywał w getcie warszawskim. Zbieg wielu szczęśliwych dla niego okoliczności w tym okupacyjnym czasie uratował mu życie i dzięki temu mógł po wojnie opowiedzieć, to co widział na własne oczy. Naprawdę warto obejrzeć ten film jeśli macie możliwość pobrania go z netu bo jest wartościowym dokumentem ukazującym oblicze faszyzmu na ziemiach w okupowanej w Polsce.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2008 8:55 pm
badba
bywalec

"Peacemaker" z Clooneyem i Kidman w roli głównej.. świetne kino akcji...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2008 10:25 pm
adamrozew
stały bywalec

Obejrzałem dzisiaj kolejny raz film "Wożąc Pani Daisy" Jaki ciepły cudowny film
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 1:27 am
badba
bywalec

Obejrzałem dzisiaj kolejny raz film "Wożąc Pani Daisy" Jaki ciepły cudowny film
Adam

też mi sie bardzo podoba.... takie spokojny inny niz wszystkie....

wczoraj był wieczór z kinem wiec czas było na "AUSTRALIĘ" ...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 9:42 pm
Andros
bywalec

Trzeci raz się brałem za ten film i wreszcie się udało. Obejrzałem właśnie "Ptaki". Odczucia nieco mieszane. Ciężko mi określić do jakiego gatunku można zaliczyć ten film; 3/4 to praktycznie melodramat. Trochę zniesmaczyła mnie "inność" żeby nie powiedzieć głupota bohaterów. Ale oddaje honor i bije pokłony za cały motyw ukrywania się w domu pod koniec filmu, strach i bezradność pokazane wręcz surrealistycznie, mogło by być więcej takich momentów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2008 2:43 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja obejrzałam wczoraj "Harakiri" czy jak ktoś woli "Seppuku"w reżyserii Masaki Kobayashi. Bardzo mi się podobało. Fajnie przedstawione japońskie obyczaje i odrobina historii. Początek nie podobał mi się za bardzo ale potem wciągnęło. 🙂 🙂 🙂 bardzo stary film bo chyba z '62 roku.

[edytowane 4/1/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2009 1:38 pm
badba
bywalec

"madagaskar 2"

a c sobie będę żałować... 🙂

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 4:07 pm
Sagamore
stały bywalec

no też na to muszę iść choć słyszałem, że nie jest tak świetne jak "jedynka"
mam nadzieję, że pingwiny trzymają poziom 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 6:35 pm
Bellis_perennis
Famed Member

W madagaskarze podobało mi się tylko jak lemur śpiewał "wyginam śmiało ciało" 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2009 6:50 pm
Strona 6 / 20 Wstecz Następny
  
Praca