Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

'Labirynt Fauna'  

Ada
 Ada
rozmówca

Poprostu polecam...nie bede nic pisała-przekonacie sie sami..jednak zapewniam,ze nie jst to kolejna głupia amerykańska produkcja dla prymitywów...tylko nielada odskocznia od codzinności...

[edytowane 11/6/2007 przez Ada]

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2007 11:45 pm
elis99
bywalec

Widziałam film .. zgadzam sie z Tobą Ada .. naprawde dobry film

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 2:10 pm
Koniara
stały bywalec

Też widziałam. nic dodać nic ująć. Jeden z najlepszych filmów jaki widziałam. aż łezka się w oku zakręcila pod koniec

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2007 2:39 pm
Ada
 Ada
rozmówca

Ciesze się,ze się ze mną zgadzacie...Filu nie da sie zdefiniować bądź określić i schować w jakis konkretyny gatunek...Odbiegajac od wszelakich gustów...naprawdę warto obejrzeć...niesamowita fabuła,klimat...a zresztą przekonacie się sami 😉
Pozdrawiam!

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2007 2:22 am
FilthyFury
forumowicz

Mi również Labirynt Fauna sie podobał, był wielopłaszczyznowy, wielowątkowy. Głęboki i mądry, mądrością baśniową. Tyle tylko, że absolutnie nie podobało mi się to, że targetowano go w dzieciaki. Według mnie to nie był i nie jest film dla dzieci.

Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata. / Wittgenstein

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 10:58 pm
leslie
bywalec

Film super był,danwo go oglądałam. Po nim wyszedł filom sierociniec, krecony przez tego samego rezysera producenta itd i byl neico gorszy a teraz wyszedl rec i abrdzo polecam jest baaaardzo straszny,balam sie opo nim do toalety wyjsc 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2008 8:16 pm
Ktosiek
stały bywalec

Mi się podobał pan z oczkami w rączkach 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2008 8:18 pm
leslie
bywalec

przed oebjrzeniem myslalam ze to bedzie horror. ta scena z nim to byla chyba jedyna w maire starszna chwila 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2008 8:43 pm
  
Praca