Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

poprawiacze nastroju  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

Iyoti, serdecznie Ci dziękuję za wysiłek. Stronkę zapisałem do ulubionych. Na pewno kiedyś z niej skorzystam.
A posty mam radosne bo z Wami naprawdę dobrze si ę czuję. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2008 1:31 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

"Motyl i skafander"- oglądaliśmy wczoraj, trudno jest mi cokolwiek napisac- ten film po prostu trzeba zobaczyć

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2008 4:04 pm
Likwidator
bywalec

+12 małp
+Underground: Fight Club
+/-Vanilla sky
+Truman Show
+Ace Ventura
+Fierce Creatures
+Bogowie muszą być szaleni
-/+Nożownik (ulubiona scena: polowanie na myśliwych)

[edytowane 19/3/2008 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2008 5:40 pm
Likwidator
bywalec

'Lejdis' nie oglądałem, a Truman Show mi jednak poprawia humor... z powodu pewnych aluzji/podobieństw do mojego życia

[edytowane 21/3/2008 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2008 12:56 am
lucylu
bywalec

generalnie nie lubię teog typu filmów, ale ten oglądałam chyba 5 razy, i za każdym razem tarzałam się ze znajomymi ze smiechu:D...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 7:28 pm

Również oglądałam eurotripa. Polecam:)
Mogę dodac jeszcze klasykę polskiego kina tzn "Jak rozpętałem II wojnę światową"! Mnie to się nigdy nie znudzi:)

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 7:44 pm
Likwidator
bywalec

Oglądałem Eurotrip świetny film - szkoda że nigdy go nie puszczą na katolickiej TVP
PS Dopiero zauważyłem że tu o same komedie chodzi ;P

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 8:11 pm
/ula/
bywalec

Podzielam opinię anaitis91- "Juno" to świetny film. Od siebie dorzucę jeszcze "Tenacious D: The Pick of Destiny"- ale to chyba tylko dla ludzi, którzy znają trochę ten zespół, bo Jack Black i Kyle Gass są nieźle pokręceni:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 3:34 pm
/ula/
bywalec

I jeszcze "Gotowe na wszystko"- co prawda serial, ale przez dłuższy czas poprawiał mi humor w niedzielne wieczory(dopóki nie przerwano emisji).Te kobiety są świetne i naprawdę gotowe na wszystko, ich perypetie dostarczały mi porządnej dawki śmiechu:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 4:42 pm
/ula/
bywalec

ja widzialam chyba wszystkie odcinki do tej pory- jeden lepszy od drugiego:) niestety, w związku ze strajkami scenarzystów, przerwano na jakiś czas nagrywanie i stanęło na 10 odcinku 4 serii (oczywiście w USA, bo u nas jeszcze wcześniej)... z niecierpliwością czekam na kolejne:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 9:51 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Strajki scenarzystów ??

[edytowane 10/1/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 10:10 pm
/ula/
bywalec

Tak, niestety, nie tylko w Polsce wszyscy strajkują... Strajk już zakończony, ale trwał dosyć długo. Przerwano emisję wielu seriali, m.in. "Gotowych na wszystko".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 10:25 pm
Agat
 Agat
początkujący

ja niestety nie rozumiem fenomenu "Eurotripa" 😮 ale pocieszam się faktem, że istnieje przynajmniej jedna taka osoba, której tez się ten film nie podobał.. a co do poprawiaczy humoru - u mnie króluje Bridget Jones 🙂 mogę oglądać bez przerwy i cały czas pękam ze śmiechu, poza tym przyjemnie jest popatrzeć sobie na hugh i colina :love: ;)nic dziwnego, ze bridget nie mogła się zdecydować! 🙂 z seriali polecam "Trawkę", uwaga: uzaleznia! 😉 z niecierpliwością czekam na kolejny sezon!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2008 2:17 am

ja niestety nie rozumiem fenomenu "Eurotripa" 😮

Szczerze mówiąc to dziwne, że mnie się akurat podobał, bo z reguły nie lubie tego typu filmów. Ale tak żeby go obejrzeć drugi raz, to jakoś mnie nie ciągnie... To taki "jednorazowy" film. Chociaż nie ukrywam, że był zabawny:)
Nie wiem dlaczego, ale ja zawsze pękam ze śmiechu, kiedy oglądam I część Harry'ego Pottera. Wszyscy uważają, że to trochę dziwne, bo raczej nikt się z tego nie śmieje, no ale...

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2008 1:38 pm

Kurczę, strasznie dużo rzeczy! Teksty Freda i George'a, Neville, Ron i w ogóle większość postaci, twarze aktorów, którzy wtedy byli jeszcze dziećmi, zdubbingowanie Malfoya...
Wiem, że to się może wydawać dziwne... 😀

PS. Wczoraj w tv leciała 4 część i też się nieźle uśmiałam! 😮

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2008 8:45 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca