Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Królowa potepionych  

Koniara
stały bywalec

Nie widziałam tego filmu, a słyszałam duzo fajnych rzeczy o nim 🙂
Ktos widział? Jak wam się podobał?

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2008 11:42 pm
nova.nike
bywalec

Ja oglądałam dość dawno temu, tzn jeśli chodzi ci o ten film z alliyah. Generalnie to może być, na pewno jest o 100% lepszy niż Blade, ale sądzę że Wywiad z wampirem był lepszy. Lestat był tam przedstawiony bardziej dogłębnie i psychologicznie, a nie tak powierzchownie.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/03/2008 12:03 am
Likwidator
bywalec

Oglądnąłem dawno temu tylko raz, nic nie wiedząc o tym filmie, w miarę mi się podobał i od tamtej pory coraz częściej o nim słyszę - aż musze jeszcze raz obejrzeć 😉

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/03/2008 3:08 am
Elven3
forumowicz

Film bardzo fajny.

Mała ciekawostka: w Wielkiej Brytanii żyło sobie dwóch kolegów, jeden z nich miał właśnie ten film i namówił kolegę żeby go obejrzał , obejrzał raz drugi i po pewnym czasie musiał oglądać go codziennie, aż w końcu poprzewracał mu się w głowie i zaczął widywać się i rozmawiać z tytułową bohaterką , która rzekomo namawiała go do wypicia ludzkiej krwi , kiedy jego najlepszy kolega zgłosił się po odbiór filmu został zaatakowany ,bodajże za pomocą młotka, po zabiciu przyjaciela wypił jego krew i zjadł kawałek mózgu. Oczywiście niedługo po tym zdarzeniu został złapany i osadzony w więzieniu.

Nie zmienia to faktu że jest to jeden z fajniejszych filmów dotyczących wampirów jaki oglądałem , według mnie porównywalny chociażby do Blade czy Underworld.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/03/2008 10:14 am
Gugu
 Gugu
forumowicz

Film ok ,szkoda tylko ,że książka na podstawie, której został zekranizowany jest całkiem inna i o niebo lepsza . Tak samo jak i "wywiad z wampirem "

miageta yozora no hoshi-tachi no hikari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2008 6:01 pm
Czarnaaaa
forumowicz

Świetny film, fabuła i muzyka 🙂
Generalnie bardzo mi isę podobał i oglądałm go kilka razy.
Pozdrawiam 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2008 10:57 pm
  
Praca