Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

TIM BURTON  

Strona 1 / 2 Następny
Vequel
rozmówca

Lubicie jego filmy?
No a jakie najbardziej, jeśli lubicie ;D?

Kocham Edwarda Nożycorękiego, Sok z żuka, Jeźdźca bez głowy... top chyba moje ulubione
Jego filmy mają taki mroczny klimat, nawet całkiem kolorowe filmy, takie jak "Charlie i fabryka czekolady". No i ulubieni aktorzy- Johnny Deep, Vinona Ryder, Helena Bohnam Carter 😉
uwielbiam jego filmy ...;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2008 3:17 am
.Cherry.
rozmówca

Ja także go wielbię xD
To naprawdę świetny facet.
A jego filmy są wyjątkowe.
I nigdzie takich nie znajdę jak jego xD

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2009 3:15 am
jazz
 jazz
stały bywalec

Edward Nożycoręki -wzruszający film :((

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2009 3:36 am
.Cherry.
rozmówca

Taak.
Miał w sobie to coś.
klimat i sam wzruszający Edward .

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2009 8:54 pm
Wentzowa
początkujący

Burton jest genialny.
Oglądałam narazie: Sweeney Todd'a, Edwarda Nożycorękiego, Jeźdźca bez głowy, Miasteczko Halloween (Nightmare before Christmas), Charlie i fabryka czekolady i jestem pod wrażeniem. No i oczywiście wspaniały Johnny Deep i wspaniała Helena Bohnam Carter 🙂

Nowy świat będzie wegetariański.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2009 3:05 am
Felodrema
rozmówca

Tim to Geniusz!
Edward - zawsze łezka się mi się w oku zakręci, poza tym wspomnienie dzieciństwa. Nightmare Before Christmas - postać Dyniowego Króla jest niesamowita, Gnijąca Panna Młoda - dobre teksty, Charlie i fabryka czekolady - wspaniała, wzruszająca historia, Golibroda i Jeździec - klimat filmów jak się patrzy, Alicja w Krainie Czarów - Depp stworzony do roli Kapelusznika.
Uwielbiam te filmy, wskazanie jednego, najulubieńszego jest niemożliwe 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/11/2010 8:58 pm
tru
 tru
stały bywalec

Uwielbiam archetypy, karmię się nimi w filmach. Bąśniowy podział na dobrych i złych, komiksową przesadę (nie mylić z nowomodną nadekspresją w wielu filmach, której nie lubię).
Charlie i fabryka czekolady - przeobłędny film. Biedny, ale dobry chłopczyk z rozpadającego się domu, kontra rozpuszczone grube dzieciary z bogatych domów, mamuśka z uśmiechem na pokaz, wali flaszkę na boku, szalony geniusz w swej wielkiej fabryce.... eh aż sobie dziś obejrzę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2010 9:23 pm
Jaheira
świeżaczek

Uwielbiam jego filmy, zdecydowanie jest moim ulubionym reżyserem.
A w 2014 ma wyreżyserować Rodzinę Adamsów, już nie mogę się doczekać:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2011 7:26 pm
Sobota66
bywalec

super reżyser. zwłaszcza uwielbiam wszystkie filmy w ktorych Johnny Depp gra, a że on się z Burtonem lubi to trochę ich jest 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2011 7:37 pm
rzymianin
bywalec

Też lubie jego filmy. Są takie inne. Takie połączenie horroru z baśniowymi kreskówkami. Troche takie w stylu emo 😀 ale ogólnie bardzo fajne filmy.Widziałem prawie wszystkie jego filmy. Najbardziej chyba lubię Edwarda 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2012 8:17 pm
rzymianin
bywalec

Wiem,że nie emo tak tylko żartowałem :rotfl:
Ale te filmy maja w sobie taki mrok połączony z bajkowym surrealistycznym światem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2012 9:00 pm
Anonim
bywalec

nie nie nie tylko nie emo.

jedyny edward emo jaki mi przychodzi na myśl to ten co to nastolatki płaczą jak go widzą

A Edward Nożycoręki? Klasyka emo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2012 9:13 pm
rzymianin
bywalec

znacie jeszcze jakieś właśnie surrealistyczne wytworu oprócz burtonowskich dzieł? (chodź to nie ten topic do końca)

No np. "Głowa do wycierania" (Eraserhead) Davida Lyncha z 1977 albo ostatnio "Incepcja"

Poza tym na youtube jest cos takiego, wyraźnie inspirowane Burtonem i rodziną Adamsów
http://www.youtube.com/watch?v=jdBZnbaUIeU

Aha i jest jeszcze taka kreskówka "Lenore" ,też coś w tym stylu 😛

ale to edward nożycoręki, a nie ciętoręki!

haha dobre 🙂

[edytowane 6/1/2012 przez rzymianin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2012 10:11 pm
rzymianin
bywalec

Wiesz co, Incepcja to jak dla mnie zbyt zagmatwany film. Po prostu nie ogarniam go rozumem. Z resztą ludzie z którymi rozmawiałem mieli podobnie. Mało kto potrafi ogarnąć ten film.Film jest jak dla mnie po prostu przekombinowany.Ale warto obejrzeć choćby dla samych efektów specjalnych.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2012 11:40 pm
lemona
początkujący

a mroczne cienie? podobaly Wam sie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2012 5:04 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca