Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gotowe na Wszystko  

Koniara
stały bywalec

są jacyś fani?

Ja musze przyznać, że jest tak wciągające że szok xD
Ale uwielbiam to oglądać. Poprawia bardzo humor 🙂

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2008 11:59 pm
ugibugi
rozmówca

Ja kiedyś oglądałam, nawet ok. Lekki serialik 😛 Czy poprawia humor? Hmm....sama nie wiem 🙂

[u] [/u]
W ŻYCIU PIĘKNE SĄ TYLKO CHWILE, DLATEGO CZASEM WARTO ŻYĆ.........

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2008 12:10 am
/ula/
bywalec

uwielbiam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2008 2:31 am
patusiek16
stały bywalec

Fajne ,ale jakoś zaprzestałam oglądania ciekawe czy Polsat od września puści nowe odcinki?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2008 12:36 pm
ozzi_93
bywalec

Ja też bardzo lubię. Tylko w czasie szkoły i tak późno 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 2:21 am
AniaK16
świeżaczek

Ja lubie 😀 Fajny humor, różne sekrety, świetnie stworzone postacie. Dobrze się go ogląda lekki i zabawny. Jak na razie widziałam 4 serie. I chyba właśnie 4 jakoś ma lecieć we wrześniu szkoda, że już widziałam 🙂 Czekam na 5 serie 😀

Myślę, więc jestem wegetarianką.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2008 1:22 am
doma-mika
rozmówca

tez widzialam chyba 4 serie, serial swietny! strasznie wciaga,szczegolnie gdy nastepny odcinek wlacza sie automatycznie-moge wtedy ogladac to bez konca!;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 11:20 pm
  
Praca