Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Seriale  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
Nantosvelta
forumowy expert

Monka najleppszy był pierwszy sezon, później jakoś mi się znudził, za bardzo naciągany był 😉 Chociaż przyznam się, że z chęciąpooglądałabym sobie go od początku 😀
Nie wiedziałam, że Trudy nie umarła 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 6:01 pm
Sagamore
stały bywalec

ja "Monka" wolałem jako taksówkarza w innym świetnym serialu komediowym "Skrzydła" heheh
serial stary ale do tej pory uwielbiam do niego wracać 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 6:44 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Wings tez og;lądałam, też lubiłam 😀 Tez bym chciała obejrzeć 😮 Ale mi smaka zrobiłeś 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 6:58 pm
Sagamore
stały bywalec

hehe mechanik to był bezbłędny 🙂

choć teraz znowu oglądam "Czerwonego Karła" i jest "smegowicie"

http://pl.youtube.com/watch?v=TVoy94REKJE

niestety w oryginale 😛

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 7:36 pm
rubia
forumowy expert

ja "Monka" wolałem jako taksówkarza w innym świetnym serialu komediowym "Skrzydła" heheh
serial stary ale do tej pory uwielbiam do niego wracać 😉

Też uwielbiam "Skrzydła". Powtarzali niedawno, chyba na siódemce. Jako znerwicowany taksówkarz był cudny!

Nie wiedziałam, że Trudy nie umarła

Z tego, co zdążyłam obejrzeć, zanim mi BRUTALNIE PRZERWANO, to chodziło o to, że ona upozorowała swoją śmierć, żeby Monka przed czymś chronić (nie dowiedziałam się już przed czym) i ukrywała się u jakiegoś starszego pana.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2008 1:18 am
nova.nike
bywalec

Ja uwielbiam brytyjskie seriale, wiekszość z nich jest niesamowita. Począwszy od tych starszych typu Allo Allo, Keeping up Appearances, You rang M'Lord, Fawlty Towers czy Monty Python, Poirot do tych nowszych, np bardzo podobał mi się Red Dwarf, Midsomer Murders, Life on Mars, Jekyll. Anglicy mają po prostu ten rodzaj humoru, który lubię 🙂 Również w różnego rodzaju programach popularno-naukowych mieszanych z rozrywką, Top Gear, Supervulcano, Power of Art czy wiele innych programów poświęconych zwierzętom, przyrodzie, zabytkom, ludziom. W ogóle bbc to chyba najlepsza stacja produkująca te wspaniałe rzeczy 😀
Ale oczywiście inne seriale też są w porządku. Zakochałam się np w Monku i w Housie. Dwie bardzo ekscentryczne postacie. Nie wiem co ja zrobię gdy te seriale się zakończą.
Bardzo lubie oglądac kryminały, a więc nieustannie śledze losy śledczych z CSI NY i LV, Numb3rs, Bones, Veronica Mars. Lubię też trochę fantastyki - Supernatural, Sarah Connor Chronicles. No i takie obyczajowe - Grey's Anatomy, Private Practice.
Heh... chyba sporo tego wyszło 😎

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2008 11:16 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

ja oglądam seriale jakie sie akurat trafią lubie " KOŚCI" i "PRZYJACIÓŁ" ale najbardziej na świecie lubię "SZPITAL KRÓLESTWO" może ktoś z was oglądał niesamowicie pokręcony wciągnął mnie od pierwszej minuty 🙂

[edytowane 20/10/2008 przez jazz]

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2008 1:22 am
bułek
forumowy expert

Lubiłem oglądać serial "Z Archiwum X". We wszystkich telewizjach (oprócz Tvn) to puszczali, nie nudziło mi się nawet gdy oglądałem powtórki ;). Obecnie oglądam zakręcony serial "Lost" w TVP. W wakacje obejrzałem kilka odcinków Dr. House'a ale nie przypadł mi do gustu.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2008 1:56 am
Mayka
bywalec

Obecnie oglądam zakręcony serial "Lost" w TVP.

Ja oglądałam Lost od samego początku jak leciał na AXN. Podobał mi się, ale teraz jest tak pokręcony, że czasem się gubię i nie wiem o co chodzi 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2008 7:09 pm
badba
bywalec

ja też uwielbiam angielskie seriale... uwielbiam seriale policyjne, detektywistyczne... ale jakoś przejadły mi się seriale policyjne polskie... to jakoś już mnie nie kręci.. lubie też seriale medyczne... "ostry dyżur" i td... "skrzydła" zawsze super...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2008 3:04 am

Ja uwielbiam gossip girl, ale oglądam w internecie, oryginalną wersję po ang bez napisów ^^ Są zawsze najnowsze odc, nie chce mi się czekać aż przetłumaczą.
A Monka też lubie, zdarza się, że oglądam z mamą. I jeszcze czasem Kości XD

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2008 10:04 pm
tru
 tru
stały bywalec

W smuie sa 3 seriale które cenię: 1. Simpsonowie 2. Simpsosnowie 3. Simpsonowie
Ale wszystkim można się znurzyc więc w przerwach oglądam Simpsonów 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2008 12:00 am
Linek
bywalec

Wszystkie wspomniane angielskie seriale -Taaak 🙂 Mój ulubiony skecz z Monty Pythona - Hiszpańska Inkwizycja. Lubię Rzym za próbę ukazania zwyczajnego życia, obyczajów, mentalności, szczególnie nizin społecznych (zgodnie z założeniami antropologii historycznej) i za świetne wtopienie fikcyjnych postaci w żywą historię (w tak humorystycznych sytuacjach, że przypomina to antyczne komedie). To samo z Dynastią Tudorów.
Big Love - o rodzinie Mormonów z durnym polskim tytułem Trzy na jednego. Docenia się go jeszcze bardziej po obejrzeniu świetnego dokumentu Wyrwać się z Bountiful. Swingtown (Imprezowo) - dawno nie było serialu osadzonego w latach siedemdziesiątych. Dexter, Trawka, Californication, Biuro, "bohaterscy" policjanci z Reno 911 😀 , perypetie Carrie Bradshaw i rodziny Gilmore, Przystanek Alaska, Sześć stóp pod ziemią, Dr House i jeszcze mogłabym wymieniać (oglądane w ciągu paru lat - nie śledzę namiętnie przygód bohaterów). A! Anioły w Ameryce - naprawdę warto obejrzeć. I jeszcze czołówki niektórych amerykańskich seriali - to naprawdę małe artystyczne perełki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2008 1:19 am
tru
 tru
stały bywalec

Ooo..
Nie spodziewałem sie Hiszpańskiej Inkwizycji

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2008 1:49 am
lulu13
początkujący

ja uwielbiam gotowe na wszytko i życie na fali.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2008 1:36 am
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca