Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Homomovies ^^  

Strona 1 / 5 Następny
Nantosvelta
forumowy expert

Czas na moje ulubione filmy :rotfl:
O homoseksualistach :rotfl: Ciekawa jestem, czy ktoś z Was też je ogląda 😮
Do moiich ulubionyc należą:
The Rocky horror picture show - musical z lat 70-tych o transwestytach. Gorąco polecam. Ktoś, kto kocha musicale po prostu musi to obejrzeć :rotfl:
Formula 17 - koreański film o gejach. Jeden z głównych bohaterów jest "dziewicą" a drugi playboyem :rotfl: sa boscy. I oni i jeszcze jeden z bohaterów, który przez pół filmu ma złamane serce :rotfl:
Another gay movie - jeżeli ktoś widział American Pie i lubi taki humor, to ma okazjęzobaczyć America Pie w wersji homo :rotfl:
Heavenly creatures - film z lat 80-tych, w którym główną rolę gra Kate Winslet 😮 Nigdy nie sądzilam, że Kate potrafi tak bosko grać 😮
Hate crime - amerykańska produkcja. Świetny film, najbardziej kocham w nim przyszłą (niedoszłą) teśiową 😀 Film bardzo smutny, pokazuje do czego może doprowadzić homofobia 🙁 Ale zakończenie genialne :rotfl:
Adam & Steve - kolejna amerykańska produkcja 😀 Film też jest warty uwagi 😀
Loving Anabelle - o miłości nauczycielki i uczennicy 😮 (The things I do for love 😛 )
It's in the water - boski film, w którym próbą wyjaśnienia homoseksualizmu w jednym miasteczku była woda :rotfl:
Brokeback mountain - tu już komentarza nie dam 😛 Pewnie wielu z Was słyszało o filmie, albo widziało Scary Movie 4, gdzie była niego parodia 😛
Transamerica - jest to film o mężczyźnie, który "przemienia" się w kobietę :rotfl:
Better than chocolate - też świetny film
I nie zapomnijmy o: But I'm a cheerleader :rotfl:

Jak widac, niektóre filmy nie są o homoseksualistach, ale np. o trans 😛 :rotfl:

Widziałam ich dużo więcej, ale kto by je wszystkie spamiętał 😮 Jeżeli widzieliście jeszcze jakieś, to piszcie, obejrzę je pewnie wszystkie :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 1:53 am
StellaArtois
weteran forum

Filadelfia też jest o homoseksualiście, a nie wymieniłaś-kiedyś to był mój ulubiony wzruszacz
a heavenly creatures, czyli w polskiej tv niebiańskie istoty oglądałam i film jest z 1994 roku, nie z lat 80tych 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:02 am
Andros
bywalec

ja obejrzałem kiedyś Tajemnice Jamie (Jamie's Secret, 1992) genialny film, polecam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:06 am
Nantosvelta
forumowy expert

heavenly creatures, czyli w polskiej tv niebiańskie istoty oglądałam i film jest z 1994 roku,

Bedę musiała to sprawdzić 😮

Faktycznie o Pfiladelphi zapomniałam 😀 Jak i o wielu innych filmach 😀 😀 A Tajemniece Jamie jeszcze nie widziałam 😮 Musze tez poszukać 😀 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:19 am
StellaArtois
weteran forum

no w końcu Kate Winslet nie jest taka stara 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:22 am

nantosvelta od zawsze masz takie zamilowanie do homoseksualistow? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:27 am
Nantosvelta
forumowy expert

chyba od zawsze :rotfl: Sama jestem bi, a jak widze parę gejów, to aż uśmiech się sam na twarzy pojawia :rotfl:
Ech... ile ja łez wylałam przy niektórych z tych filmów... 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:32 am

nantosvelta zaskoczylas mnie 😮 ja wole ogladac 2 kobiety 🙂 jestem troche mniej wszechstronna niz ty....... 😉 powinnas wiedzec o co mi chodzi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 4:38 am
Nantosvelta
forumowy expert

Wiem, wiem :rotfl: ja tez uwielbiam 2 kobiety, ale jakoś tak jestem kobieta, więc bardziej lubię oglądać 2 facetów :rotfl:
Motylku, ciesze się, że powiedziałaś to otwarcie (no prawie 😀 )

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 5:11 am

troche mi bylo glupio sie przyznawac no ale ok tak jestem les chyba juz uwarunkowana genetycznie:-p dobrze ze duzo ludzi tu nie ma o tej porze bo bym sie czula nieswojo 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 5:15 am
Andros
bywalec

czy u nas można czuć się nieswojo? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 8:30 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Motylku, nie ważne kim jestes, ważne że jesteś sobą. Ja Cię bardzo lubię, nie licząc tego, że mało o Tobei wiem 🙂 Wydajesz mi sie sympatyczną dziewczyną 😀
Ale jestem z Ciebie dumna. Mało osób potrafi postaiwć taki duży kroik :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:09 am

Twoja wypowiedź mnie rozwaliła. Tyle buziek =_______=

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:27 am
Nantosvelta
forumowy expert

Twoja wypowiedź mnie rozwaliła. Tyle buziek =_______=

Nie rozumiem 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:32 am

dzieki natosvelta 🙂 ja tez cie bardzo lubie 🙂 troche mi bylo glupio bo nie wiedzialam jak to wszyscy odbierzecie ale nie zamierzam sie wiecznie z tym ukrywac 🙂 jestem jaka jestem i dobrze mi z tym..super ze jest tutaj tak duzo tolerancyjnych osob 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:41 am
Strona 1 / 5 Następny
  
Praca