Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

To moze jacys wege z bydgoszcz? 😉  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
agata18
bywalec

ja jestem z spod Torunia,w sumie to jest blisko Bydgoszczy.pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2008 6:31 pm
bułek
forumowy expert

Cześć. Ja mieszkam w Bydgoszczy. Wbrew pozorom nie znam tego miasta 😮

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2008 1:00 am
rudatala
początkujący

heyaaaa ja jestem z Bydgoszczy 😀 i jestem wege i jestem dumna z tego 😀 i znam fajne miejsce gdzie podają "kebaba" bez mięsa of course z mega ilością surówki sosem i feta xD mnaimu mnaim 😀 i tez mało znam to miasto 😛 chociaż nie jest tak źle 🙂 pozdrawiam i Miłych Ferii 😀

[edytowane 15/2/2009 przez rudatala]

Ruda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2009 4:18 pm
bułek
forumowy expert

Miło Cię poznać. Napisz coś więcej o sobie:).
Bardzo mnie cieszy, że jest na forum coraz więcej wegusów z Bydzi :).
Rzadko bywam w barach, restauracjach około bądź stricte wegetariańskich, ale wiedza o takich miejscach zawsze się może przydać, wiec jakbyś mogła podać nazwę/adres to byłbym szcześliwy :P.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2009 4:48 pm
rudatala
początkujący

o mnie?co chcesz wiedzieć? a hmm ten bar na gdańskiej jest na skos od MacDonalda jakoś. Ja zbytnio też nie chodzę bo sama uwielbiam gotować i sama sobie robię 🙂 pozdrawiam xD

Ruda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2009 7:14 pm
bułek
forumowy expert

Jakieś podstawowe informacje o sobie (imię, wiek, czym się zajmujesz, od ilu lat wege itp), najlepiej w sekcji forum - "Poznajmy się".

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2009 8:00 pm
rudatala
początkujący

nei chce mi sie szukac tej sekcji "poznajmy sie" jak cos gg 5901060 jaksi wege to mzoe pisac:)

Ruda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2009 8:06 pm
Mayrah
początkujący

ja jestem i z Bydgoszczy i z Poznania.. wychowana w Bydzi - obecnie mieszkająca w Poznaniu.. właściwie to FORDON ... myślę, że miejsce z którego się pochodzi absolutnie nie ma wpływu na potrzebę bycia wege ... oczywiście może tam być jakaś presja społeczna w miejscach gdzie podstawą żywienia jest np. wołowina czy wieprzowina.. ale cóż.. to my decydujemy co jest dla nas dobre a nie nasze otoczenie.. choć przyznam, ze dla osoby która nie ma za bardzo dostępu w sklepach do produktów zastępczych może mieć problemy..

ciekawe czy ktoś prowadził badania na temat wpływu zamieszkania na bycie wege ?

słyszeliście o czym podobnym?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2009 3:58 pm
rudatala
początkujący

oo ja też Fordon - Bydzia 😛 🙂 Miło poznać 😀 !! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
zgadzam się z Mayrah 🙂 sama zdecydowałam być wege i zajeło mi to krótką chwilę i do tej pory ejstem i się cieszę nawet mnie nie kusi by to zmeinić 🙂 mimo że w domu nie zawsze są zadowoleni 🙁 zwłaszcza gdy jestem chora itp i jest stały tekst zwłaszcza tato "zacznij jeśc mięso" nawet nie mam sił juz dyskutować 😛 ale szanują i z chęcia tez jedzą co im dam xD
o żadnych badaniach nie słyszałam
pozdro bless 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ruda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2009 4:50 pm
pawelj
początkujący

a ja też jestem z Bydgoszczy 🙂

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. [Albert Einstein]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 1:08 am
tcioflove
rozmówca

I ja 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2009 1:40 am

hej ja tez z Bydzi... cudne miasto uważam:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2009 7:54 pm
mikrofonek
forumowicz

Witam witam 😉
Ja również jestem z Bydgoszczy 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2009 5:49 pm
jarzyna86
początkujący

Bydgoszcz te wege-town:) a jednak zyją w nim jacys jarosze.
ostatnio zreszta zaobserwowalam ciekawa dziewoje,ktora protestowala przeciwko wystepowi cyrku w naszym miescie(z ewidentnie wege tekstami na transparencie), a pare dni temu widze owa dziewczyne w skorzanej ramonesce i glanach na kocercie..he:) POzdro dla Niej,dla wszytskich Tyfusów (bo to fajne chlopaki) i dla Krzyzakow tez(a niech maja koeprniki-pierniki;)

Jestem pewna, że można inaczej, Niż tylko wsiąść do zatłoczonego autobusu. I dać się wieźć komukolwiek I dać się wieźć gdziekolwiek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2009 11:21 pm
bułek
forumowy expert

a pare dni temu widze owa dziewczyne w skorzanej ramonesce i glanach na kocercie..he:) POzdro dla Niej,dla wszytskich Tyfusów (bo to fajne chlopaki) i dla Krzyzakow tez(a niech maja koeprniki-pierniki;)

Może to była kurtka i glany ze sztucznej skóry? Czasem trudno z daleka odróżnić, chyba że zamsz, bo on się odróżnia ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2009 5:14 pm
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca