Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

poszukujący.. skąd jesteśmy? 🙂  

Strona 8 / 11 Wstecz Następny
Ivona
początkujący

Jestem z Nysy, opolskie.
Pozdrawiam wszystkich roslinożerców!!:))

Ivona

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2007 5:01 pm
Apulejusz
bywalec

a ja mieszkam w Jaśle (koło krosna, tarnowa, rzeszowa, krakowa- na podkarpaciu) kiedyś chciałam koniecznie wyjechać stąd a teraz nie ma szans żeby mnie wyrwać z tego zadupia przed skończeniem liceum 😀 hehehe tylko sklepu ze zdrową żywnością mi brakuje..... ;/
jak ktoś jest z okolic albo ogólnie chce pogadać to zapraszam na gg: 4157792

[edytowane 14/5/2006 od marticzka]

Ja też jestem z Jasła 🙂 Lubię to miastko. Wiem co mówię, mieszkałam 12 lat w Krakowie i właśnie tu powrócilam. Może trochę trochę jest zadupowate ale nie ma jak w domu 🙂 🙂 Pozdrówki!!!!!

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2007 5:10 pm
whiper
początkujący

Wawa wita.
Szczerze to nie lubię tego miasta 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2007 7:14 pm
elis99
bywalec

Katowice :heartpump:

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2007 9:29 pm
gwiazdka
forumowicz

ja mieszkam w wielkopolsce a mianowicie w kaliszu

gwiazdka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2007 5:21 pm
Olla
 Olla
bywalec

a ja mieszkam w Jaśle (koło krosna, tarnowa, rzeszowa, krakowa- na podkarpaciu) kiedyś chciałam koniecznie wyjechać stąd a teraz nie ma szans żeby mnie wyrwać z tego zadupia przed skończeniem liceum 😀 hehehe tylko sklepu ze zdrową żywnością mi brakuje..... ;/
jak ktoś jest z okolic albo ogólnie chce pogadać to zapraszam na gg: 4157792

[edytowane 14/5/2006 od marticzka]

Ja też jestem z Jasła 🙂 Lubię to miastko. Wiem co mówię, mieszkałam 12 lat w Krakowie i właśnie tu powrócilam. Może trochę trochę jest zadupowate ale nie ma jak w domu 🙂 🙂 Pozdrówki!!!!!

Toście mnie dziewczyny z lekka zszokowały. Kocham Jasło. Urodziłam sie tam, ale moi rodzice osiedlii się w Wawie, ale z Jasłem jestem b. emocjonalnie związana. Ale moja rodzinka to tereny przedjasielskie czyli Podzamcze 🙂 POza tym znajomi z Górki Klasztornej- ale to dawne dzieje 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2007 5:31 pm
Surri
bywalec

Już to gsdzieś pisałam, ale moge znowu. Jestem z Krakowa i kocham to miasto.
A przy okazji pozdrawiam Jasło, byłam jakiś rok temu i podobało mi sie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 4:20 pm
mayinka
forumowicz

😛 ej zieloni ludzie czy to naprawde takie ważne skąd jesteśmy??? jak sie kogoś ludzi to nie ma granic, żadna góra, rzeka nie stoi na przeszkodzie by sie spotkać , przyjażnić 😉 ''tam dom twój gdzie serce twoje'' :hiya:
a może by tak zorganizować spotkanie zielonych na woodstocku???? 3-4 sierpnia jest. ja już stopuje 28 🙂 zbierzmy sie duża ekipą i dajmy czadu!!!!!!!! :thumbsup:

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2007 1:12 pm
AGUCHA
forumowicz

Sosnowiec wita. Oj coś mało nas jest z tego Górnego śląska 😉

Pomysł na spotkanie zielonych w czasie festiwalu jest super good 😎

[i] Edytuj proszę poprzedni post, zamiast dopisywać jeden pod drugim. Dzięki.[/i]

[edytowane 21/7/2007 przez Admin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 1:38 am
owle
 owle
forumowicz

z brzeska k/krakowa:)

[edytowane 20/8/2007 przez owle]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2007 9:04 am
Anka:)
początkujący

Toruń

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2007 2:23 am
Krzysiek
rozmówca

Brzesko

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2008 3:24 pm
Natasha
stały bywalec

niedaleko Szczecina nazwy miasta chyba nawet nie ma sensu podawać bo o takim zadupiu nikt nie słyszał 😉 dla bardziej zorientowanych-okolice Gorzowa niemal przy samej granicy z Niemcami dzięki czemu mam dostęp do taniego i pysznego niemieckiego tofu 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2008 4:09 pm
nova.nike
bywalec

a ja jestem z Poznania 🙂

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2008 8:49 pm
lashhaa
rozmówca

wiedziałam!!

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 2:32 am
Strona 8 / 11 Wstecz Następny
  
Praca