Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Łodź  

Strona 2 / 2 Wstecz
sunny
forumowicz

Witajcie 🙂 ja również jestem z Łodzi. Od jakiegoś czasu chcę zapisać się do organizacji walczącej o prawa zwierząt. Czy moglibyście polecić mi jakąś organizację, która znajduje się w Łodzi, a może sami do jakiejś należycie?
Z góry dziękuję.

[edytowane 14/7/2009 przez sunny]

[img]http://img.userbars.pl/39/7678.jpg[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2009 5:35 pm
Katinka
bywalec

Nooo ja też bym się chętnie przyłaczyła do jakiejś organizacji najlepiej bezpośrednio powiązanej z wegetarianizmem ale czy takie coś w ogóle u nas w mieście istnieje??
Wiem ze można przychodzić na spotkania partii Zielonych, ale to chyba ma związek ogólnie z ekologią no i polityką. A co do pomagania zwierzętom to można zaczać po prostu od pomocy w schronisku.
Kiedyś należałam do ligii ochrony przyrody, aktualnie niestety do niczego, a teraz zwłaszcza w okresie wakacji gdy mam wolne ranki i południa mogłabym sie czymś zająć...

[edytowane 16/7/2009 przez Katinka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 1:51 am
pmk
 pmk
bywalec

To jest żenujące drugie miasto w Polsce i nic nie ma, trzeba to zmienić :thumbsup:

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2009 2:47 pm
ewa83
świeżaczek

Ja też jestem z Łodzi 🙂 Niestety ja w pracy jestem osamotniona (jedyna wege w dziale 🙁 Chociaż mój kolega przebąkiwał coś ostatnio o przejściu na wegetarianizm 🙂

🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2009 6:16 pm
Greeney
rozmówca

No ja jestem z Łodzi (chociaż właściwie to spoza, ale większość czasu spędzam w mieście :P). ^^
A co do organizjacji, to słyszałam coś że można zapisać się do Greenpeace'u... Do czegoś w stylu 'filii aktywistów w Łodzi'
Nie jestem w tym, ale zastanawiałam się..

[edytowane 22/2/2010 przez Greeney]

[img]http://img190.imageshack.us/img190/7118/thebeatlesbanwa4.jpg[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/02/2010 10:56 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca