Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 1 / 26 Następny
vegetena
stały bywalec

Było dużo tematów o spotkaniach, na które z tego co wiem, albo nikt się nie załapał, albo parę osób. Podejrzewam, że problem był z dojazdem, ale i chęciami.... Dlatego założyłam ten temat - żeby w końcu ustalić nasze ogólnoforumowe spotkanie, gdzie będzie większość nas. Miejscowością pewnie Warszawa będzie, bo i stolica, i najłatwiej dojechać, miejsce się znajdzie na zjedzenie.... Oczywiście, jeszcze nic nie ustalam.... Proszę więc o Wasze komentarze, propozycje, co o tym myślicie? Bo ja jestem bardzo chętna, chciałabym się mocno z Wami spotkać 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 4:57 pm
kamma
stały bywalec

Nie chciałabym tu nikogo demotywować, ale może lato byłoby lepszym terminem na zlot?

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 6:24 pm
vegetena
stały bywalec

Wg mnie też lato, ale wątku nie założyłam, żeby ustalać "tu i teraz". Raczej właśnie długoterminowo 🙂 Teraz wszyscy czymś zajęci, a latem i pogoda, i warunki lepsze

[edytowane 25/12/2007 od vegetena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 6:48 pm
Deleted
forumowy expert

Ja też będe mile widziany, czy niebardzo?? 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 7:35 pm
vegetena
stały bywalec

Jak dla mnie to jasne! Taka odmienność, a jednak 🙂 Ciekawe co inni na ten temat sądzą, ja tam przeszkód nie widzę, forumowe spotkanie, to forumowe spotkanie

[edytowane 25/12/2007 od vegetena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 7:46 pm
Deleted
forumowy expert

No, jakby nie patrzeć, też jestem forumowiczem 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 7:48 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Dla mnie raczej odpada, ale życzę miłej zabawy 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 8:21 pm
vegetena
stały bywalec

Lily, nic jeszcze nie ustalone, ale się zastanów. Kochani, czas nie goni, mamy go sporo

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2007 8:39 pm
nova.nike
bywalec

Ja bym się chętnie spotkała 🙂 Byłoby na pewno fajnie być wśród tylu wege, no i zwiedzić stolicę w której jeszcze nigdy nie byłam 😎

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2008 7:15 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Nie muszę się zastanawiać, bo nie ma takiej opcji, żebym była 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2008 8:29 pm
badba
bywalec

ja też chętnie się przyłączę. myśle że tak jak wiekszość- przesilenie letnie będzie najlepsze. z tego co czytam dużo ludzi (ogrom_) jeszcze się uczy. lato to dobry czas.

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2008 11:10 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Bałabym się Was poznać na żywo, ale tak czy siak nie mogłabym wpaść, niestety. Nie mam jak i nie mam z kim, a sama na drugi koniec Polski pociągiem nie pojadę :p

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2008 11:43 pm
waszakicia
stały bywalec

Warszawa daleko..taki kawał drogi sama jechać? ja chętnie ale moi rodzice mnie nie puszczą..:/ chociaz w lato bede juz pełnoletnia wiec kto wie..;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2008 11:47 pm
Ktosiek
stały bywalec

No właśnie, ta Warszawa... kijowo jest mieszkać w Zachodniopom. 😛
Hej, Likwidator, czyżbyśmy mieli ten sam gust co do komiksów 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2008 2:53 pm
vegetena
stały bywalec

Jeszcze nic nie ustalamy.... Warszawa - żeby było sprawiedliwie, mniej więcej równa długość drogi z każdego końca Polski. Jakbyście chcieli, to dla mnie może być i w Białymstoku, a lepiej w Bielsku Podlaskim, ale bez przesady 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2008 3:11 pm
Strona 1 / 26 Następny
  
Praca