Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 14 / 26 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Wiadomo, że nie na dworcu, czytaj uważniej. A jak i to nie odpowiada, to cóż, obecność nie jest obowiązkowa.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:13 am
pmk
 pmk
bywalec

rozczarowaiście mnie poraz n

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:15 am
xxl
 xxl
weteran forum

Wiesz, żart może być zabawny jedynie do pewnego momentu. O ile najpierw się go w ogóle zrozumie 🙂

O może zoo, na pewno w Warszawie jest zoo

To mnie rozbroiło. Możemy jeszcze potem pójść na kebab 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:26 am
pmk
 pmk
bywalec

Zgadzam się w 100%, ale mieć do mnie o taką rzecz pretensje, to jest irytujące 😡

I potem będzie że wszyscy wege są sztywni i smutni ja to zmienię ! 😛

Koniec Offtopu!

[edytowane 30/6/2009 przez pmk]

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:29 am
Lily
 Lily
Famed Member

Mnie tez się zdaje, że taki "zlot" jest po to, by się poznać i pogadać, zjeść coś wege czy wypić piwo, a nie żeby szukać miejskich atrakcji... atrakcje to można sobie zorganizować z ludźmi, których się widuje na co dzień i sami już atrakcji nie stanowią 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:37 am
Bellis_perennis
Famed Member

quote:O może zoo, na pewno w Warszawie jest zoo

To mnie rozbroiło. Możemy jeszcze potem pójść na kebab

Nie chciałam tego komentować bo wiem, że stanowcza większość wege nie trawi ogrodów zoologicznych. Ja je znam z trochę innej strony bo pracowałam w jednym.

I potem będzie że wszyscy wege są sztywni i smutni ja to zmienię

Ludzi nie zmienia się na siłę.
Już skończyłam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:53 am
pmk
 pmk
bywalec

Nie słyszałem jeszcze o żadnej inicjatywie, która odnosi lub odniosła sukces bez optymizmu, a optymizm to luz i uśmiech 😉

A zmienić to niechce ludzi tylko postrzeganie wege przez ludzi 😉

Ludzie dystans, dystans i jeszcze raz dystans, bo inaczej możemy siebie odseparować od społeczeństwa i koniec 😉

[edytowane 30/6/2009 przez pmk]

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:57 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Rozumiem, to ma sens. Ale mam pytanie do ciebie, jak byłaś rok temu, to jaki był twój stosunek czasu dojazdu do czasu pobytu ?

Wyszłam z domu o 5:30 rano, na miejscu byłam o 11:40, z powrotem wsiadłam do pociągu o 17:10 i w domu byłam o 21:15 :>

A rozmawiać nie będziemy na dworcu tylko w wege knajpce, ewentualnie gdzieś indziej i potem możemy najwyżej do jakiegoś parku skoczyć.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 1:14 am
pmk
 pmk
bywalec

Lois dzięki 🙂

Nareszcie, ktoś kto się nie przyczepił, chociaż jedna osoba, chociaż nie liczyłem że to będziesz ty :rotfl:

[edytowane 30/6/2009 przez pmk]

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 1:17 am
Bellis_perennis
Famed Member

Przypominam, że 1 lub 2 sierpnia spotykamy się (najprawdopodobniej) w Warszawie 🙂

Osoby które wstępnie się deklarowały:
Admin, Paweł747, Fasol, Dyzio, Lashhaa (ale mi pisała później na gg, że raczej jej nie będzie), pmk, Segamore, JAGA i Lily wprawdzie się nie deklarowały ale mam nadzieję, że przyjadą. No i oczywiście będę ja i Loviisa-chan 🙂

Kto jeszcze chętny??? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 1:39 am
Dyzio
stały bywalec

Proszę zamówić słoneczną , bezdeszczową pogodę w dzień spotkania. Jak trzeba będzie, to dać na mszę w tej intencji 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 1:49 am
Bellis_perennis
Famed Member

Mogę odprawić modły 😉 ze świeczką 😉 temp nie wyższa niż 25 stopni bo inaczej czuje się fatalnie :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 1:54 am
Dyzio
stały bywalec

temp nie wyższa niż 25 stopni bo inaczej czuje się fatalnie :/

Ja też słabnę przy tak wysokiej temperaturze. Jeszcze poproszę Rubię o zaklęcia dobrej pogody w dzień spotkania. Zawsze dwie czarownice będą skuteczniejsze niż jedna 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 2:06 am
pawel747
bywalec

Kurczę, ja teraz mam niezły zgryz, bo znajomi wyciągają mnie na Woodstock; na koncert Korpiklaani bardzo chciałbym wpaść... W obu miejscach bardzo bym chciał być, a to ten sam weekend i dwie strony Polski 🙁 Już takie mam ostatnio szczęście, że nic się nie dzieje, a jak się dzieje, to kilka rzeczy jednocześnie i trzeba wybierać...

No, też dzisiaj jak wyszedłem z domu myślałem, że padnę... Temperaturze powyżej 30 stopni mówimy "ni"!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 4:47 am
xxl
 xxl
weteran forum

Pytałam mamę, czy mnie puści. Oczywiście - typowa reakcja na trudne pytanie - najpierw udawanie, że nie słyszy, zmiana tematu, poruszanie kwestii nieistotnych, a na końcu "spytaj taty", tak jakby on kiedykolwiek miał cokolwiek do powiedzenia w tego typu sprawach 😛 Pewnie odeśle mnie z powrotem do mamy 😛 Ale postaram się wynegocjować pozwolenie 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2009 3:03 am
Strona 14 / 26 Wstecz Następny
  
Praca