Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 2 / 26 Wstecz Następny
Deleted
forumowy expert

Cóż... ja do Wawy przejadę, ale nie wszystkim taka lokalizacja odpowiada... zresztą, to brzydkie miasto 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2008 5:21 pm
vegetena
stały bywalec

Nawet popieram, mimo, że mało tam byłam 🙂 W Bielsku Podlaskim jest nawet ładnie, z tym, że jaka to by była sprawiedliwość 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2008 6:36 pm
nova.nike
bywalec

Tak na samym środku do mniej więcej chyba Łódź wychodzi 😉
No i z P-ń bliżej niż do Wa-wy 😎

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2008 10:01 pm
vegetena
stały bywalec

No tak.... Nie wiem, do tego trzeba wytężyć mózg 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2008 10:14 pm
Patrishja
rozmówca

właśnie, trzeba się dobrze zastanowić
mi Warszawa odpowiada:)
i myślę, ze pierwsze spotkanie mogło by być w stolicy, z następne w innych dużych miastach, zeby nie było problemu z dojazdem
z chęcią bym sie wybrała na takie spotkanie:)

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2008 6:46 pm
czarna
bywalec

heh ja tez jestem z Zachodniopomorskiego,ale w wakacje dlaczego nie ja chetnie:)tylko trzeba date ustalic jak najszybciej:)

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2008 9:42 pm
zapapalka
rozmówca

Warszawa daleko..taki kawał drogi sama jechać? ja chętnie ale moi rodzice mnie nie puszczą..:/

ehh. . . mam ten sam problem 🙁

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2008 11:19 pm
Stanisław
weteran forum

No i co ? Zapadły jakieś ostateczne ustalenia w tym temacie czy dyskusja się skończyła na dobrych chęciach ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 10:25 pm
vegetena
stały bywalec

Chyba to drugie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 10:35 pm
Stanisław
weteran forum

A ja zaryzykuję i zaproponuję wstępnie spotkanie w Warszawie przy rotundzie PKO dnia
24 maja (ostatnia sobota maja). Co Wy na to . Kto akceptuje taki termin.
Lepiej by chyba było utworzyć taki temat spotkaniowy Ale jak już będzie chętnych więcej osób. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 11:09 pm
Deleted
forumowy expert

Ja jestem nawet za 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 12:34 am
Stanisław
weteran forum

Cieszę się. Poczekamy, może ktoś jeszcze będzie chętny. Żeby chociaż grupka nas była.
Jak inni zobaczą, że są chętni to może do nas dołaczą. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 3:04 am

Szkoda ,że Warszawa . Strasznie Warszawy nie lobię ale może się pojawie , milo było by was poznać.

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 3:22 am
Stanisław
weteran forum

Agrafeczko nie będziemy zwiedzać Warszawy tylko spotykamy się aby wzajemnie, porozmawiać, wypić herbatę albo kawę ewentualnie zjeść posiłek wegetariański. Ja tak to sobie przynajmniej wyobrażam. 🙄

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 4:32 am
Stanisław
weteran forum

Loviisa a jaką godzinę spotkania proponujesz ? :question:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2008 9:42 pm
Strona 2 / 26 Wstecz Następny
  
Praca