Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 8 / 26 Wstecz Następny
lashhaa
rozmówca

a mnie nie było... a tak chciałam...

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 12:46 am
Marzenusia
bywalec

Jestem szczęśliwy, że mogłem spotkać tylu sympatycznych, miłych i kochanych wegetarian. Tęsknię zq Wami i jestem pod ogromnym wrażeniem, że mogłem bezpośrednio rozmawiać z Wami i patrzeć Wam w oczy. :heartpump:

Stanisławie nie musisz wszystkich podbijac swym goracym serduszkiem, wystarczy że mielismy Cie okazje poznac osobiscie i doznac na wlasnej skorze Twe ciepło... 🙂

osobiście myslalam ze bywając często na weselach jak Ty, samemu sie bryka...

Ludzie i zwierzęta mają duszę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 12:57 am
Patrishja
rozmówca

też wyrazam zgode na publikacje fot ^^
seriowo, trza to powtórzyc 🙂

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 12:59 am
Stanisław
weteran forum

osobiście myslalam ze bywając często na weselach jak Ty, samemu sie bryka...

Tu nie ma czasu na brykanie bo trzeba porządnie wykonać swoją pracę.
Nad ranem by się chciało pobrykać ale już nie ma siły. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 1:24 am
verufer
bywalec

Tez sie przylaczam do choru slawiacego to spotkanie 🙂 Oj, duzo sie dzialo, nie o wszystkim mozna opowiedziec 😉 Jak ktos sie chce dowiedziec wiecej szczegolow to musi przybyc na kolejne spotkanie 🙂

OBERKA NIE BYŁO ALE BYŁA POLKA 😀

A ja myslalem ze ona byla cudzoziemka 😮 😛

i kierowcy który dzielnie dowiózł wegetarianki na miejsce :hiya:

Dwie wegetarianki (bo sadze ze Ensifer tez sie do mnie dolaczy) musza dziekowac szczegolnie mocno 😉 Poza tym ciesze sie ze sie Wam nic nie stalo po drodze... Jeszcze raz dzieki za dostarczenie mnie prawie pod same drzwi mego domu:) Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 2:52 pm
Stanisław
weteran forum

Dwie wegetarianki (bo sadze ze Ensifer tez sie do mnie dolaczy) musza dziekowac szczegolnie mocno

Płeć zmieniliście czy co ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 3:12 pm
verufer
bywalec

Płeć zmieniliście czy co ? 🙂

Nie mnie sie pytaj, tylko Azizan 😉 Bo ona chyba cos wie o czym my nie wiemy;) Pozdrawiam:)

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 3:20 pm
Deleted
forumowy expert

Verufer - oczywiście się dołączam, dziękuje za wyróżnienie mnie jako jedynego "innego" na spotkaniu 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 3:49 pm
verufer
bywalec

Verufer - oczywiście się dołączam, dziękuje za wyróżnienie mnie jako jedynego "innego" na spotkaniu 😀

Nie ma za co:) Tylko co dokladnie masz na mysli? Bo ja pisalem bardziej o podrozy powrotnej 🙂 Bylo tak fajnie ze ja do dzis jestem jeszcze pare centymetrow wezszy 😉 Ciekawe jak Azizan? I mam nadzieje, ze sie nie przeziebiliscie za mocno, jesli wiesz do czego pije 😉 Pozdrawiam 🙂
P.S. Jesli do czego innego, to w tym dniu akurat kazdy byl wegetarianinem 😉

[edytowane 19/5/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 4:00 pm
azizan
bywalec

Aj aj aj..bo mi chodziło o Milunie i mnie - że z samego aż Pozania a dokladniej to nawet troche dalej nas dowiózł.... Ensifera nie licze, a verufer liczony oczywiście jest, ale przebywał z nami niestety na krótko, czego żałujemy bo niezwykle miła postacia jest 🙂 (p.s. ale za dobrze gra w karty 😛 o czym sie przekonałam osobiście 😛 )

p.s. nie na szczęscie nie przeziębiłam sie 😀

[edytowane 19/5/2008 przez azizan]

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 5:07 pm
verufer
bywalec

Aj aj aj..bo mi chodziło o Milunie i mnie - że z samego aż Pozania a dokladniej to nawet troche dalej nas dowiózł....

Nie musisz sie tlumaczyc:) Ja to tylko tak w zartach napisalem 😉

Ensifera nie licze,

Czemu? Az tak go nie lubisz za to ze nie jest wege? 😛

ale przebywał z nami niestety na krótko, czego żałujemy

Ja tez zaluje, ze przebywalem z Wami tak krotko i nie zdolalem Was bardziej ograc w te karty 😉

bo niezwykle miła postacia jest 🙂

Taaa, a Kopernik byla kobieta 😛 Ale nawzajem 🙂

ale za dobrze gra w karty 😛 o czym sie przekonałam osobiście 😛

Ech, jak ktos ma szczescie w kartach ten nie ma szczescia w milosci 🙁 Ale cicho, przeciez mielismy nie zdradzac, ze w nie gralismy 😛

p.s. nie na szczęscie nie przeziębiłam sie 😀

Cale szczescie... Nie chcialbym miec Was na sumieniu 😛 Pozdrawiam 🙂

P.S. Jak Ty zdradzilas ze gralismy w karty to ja zdradze, ze trafilismy na parade milosnikow roslinek, a dokladnie jednej 😛

[edytowane 19/5/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 5:20 pm
azizan
bywalec

Czemu? Az tak go nie lubisz za to ze nie jest wege? 😛

Nie nie, to nie tak, ja tolerancyjna jestem 🙂

chodzi o to że liczyłam wegtarian jako że to było wege spotkanie. On sie liczy w innych kategoriach :D, tych co nie są wege ale wszyscy mamy nadzieję że bedzie 🙂

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 5:26 pm
azizan
bywalec

ale za dobrze gra w karty 😛 o czym sie przekonałam osobiście 😛

Ech, jak ktos ma szczescie w kartach ten nie ma szczescia w milosci 🙁 Ale cicho, przeciez mielismy nie zdradzac, ze w nie gralismy 😛

Się nie przejmuj, zobacz jak ja grałam a jakoś szczęscia w miłości też nie mam :D, więc ta reguła się nie sprawdza 😀

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 5:29 pm
Deleted
forumowy expert

Dziekuję za piękne słowa, Azizan 😉 Heh, a tak z innej beczki - faktycznie troche zimno było potem 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 5:45 pm
verufer
bywalec

Się nie przejmuj, zobacz jak ja grałam a jakoś szczęscia w miłości też nie mam :D, więc ta reguła się nie sprawdza 😀

Sprawdza sie, sprawdza 😉 Przeciez jak trafia sie w kartach dwie osoby bez szczescia w milosci, to ktoras musi wygrac, no nie? Wiec wygrywa ta ktora ma go jeszcze mniej... Zatem jedyny sluszny wniosek, ze Ty masz po prostu wiecej szczescia w milosci niz ja 😉 ale to zadne odkrycie, bo kazdy ma ode mnie wiecej w tym szczescia :,(

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 6:42 pm
Strona 8 / 26 Wstecz Następny
  
Praca